האמת שגם אני הייתי כזאת. סבלתי נורא. ממש נורא ובמשך הרבה זמן. בגלל שאני ממש משתדלת לא לקחת תרופות כי אני לא מאמינה שזה בריא לגוף, הייתי חייבת למצוא פתרון אחר, ולא מצאתי. פחדתי שזהו, מעכשיו נידונתי לחיות עם כאבים. הייתי בהריון, עם תאומים, ובתור אם חד הורית לעתיד ידעתי שאני פשוט לא יכולה להרשות לעצמי להיות בסבל. אני חייבת להיות פנויה לאתגר הגדול הזה שמחכה לי. אבל לא מצאתי שום פתרון.

בינתיים ילדתי את התאומים וכאב לי כל כך, ראיתי כוכבים. כפות הידיים שלי בערו מכאב והכי קשה היה כאבי הגב והדורבן בכפות הרגליים. בקושי יכולתי להרים את התינוקות שלי ולעשות פעולות יומיומיות כמו להסתובב בבית, לערוך קניות.

יום אחד ראיתי את הפרסומת של מיקי ברקוביץ' ואמרתי לעצמי שאני חייבת לנסות. רכשתי את המכשיר, ומה אני אומר לכם, זה כמו נס משמיים. רק שזה לא נס  . זה פשוט כמו לחיות בלי כאבים – תוך 3 ימים עברו הכאבים בידיים, ותוך שלושה שבועות בערך, חלפו גם כאבי הדורבן. אתם קולטים? אחרי חודשים ארוכים של סבל, סופסוף הייתי חופשיה מהכאב, סופסוף יכולתי ליהנות מהתינוקות שלי, ליהנות מהאימהות החדשה, ליהנות מהחיים שלי.

עכשיו אני לא פוחדת משום כאב. כאבים בצוואר? שמה בי קיור לייזר. דלקת בגרון? שמה בי קיור לייזר. כאבים בפרק כף היד? שמה בי-קיור לייזר. ולא רק אני, כל המשפחה שלי נהנית מהמכשיר.

אז יש לי מסר בשבילכם. אתם שסובלים בשקט – שקשה לכם לעלות במדרגות בגלל כאבים בברכיים, שחושבים פעמיים אם לטוס לחו"ל בגלל כאבים ברגליים, אתם שנאנקים מכאבי גב ולא מצליחים לשבת, לשכב, לעמוד... אל תתרגלו לחיים עם הכאב, אל תוותרו על ההנאות של החיים, לרקוד, לטייל, קחו בי-קיור לייזר ותוכלו לחיות חיים מלאים ללא כאבים.