לא רק מבוגרים, כולם סובלים לעתים מכאבים שונים ומפציעות שיכולות לחבל לנו בשגרת היום. הכירו את הפטנט הישראלי שמנצח את הכאבים בקלות והחדשות הטובות יותר - הוא עושה זאת באופן טבעי ובריא בנוחות ביתכם, ויכול לשמש את כל בני המשפחה, כולל ילדים מעל גיל שנה. המכשיר, שמומחים ברחבי העולם מכנים "פלא טכנולוגי", מקל באופן משמעותי על הסובלים מכאבים כרוניים או אקוטיים ומאפשר להם חזרה לשגרת חיים רגילה ונטולת כאבים.

הטכנולוגיה שמטפלת בכאבים

איך עובד הפיתוח הישראלי – שכבר כבש את כל העולם?

עד היום, עשו במכשיר שימוש בבתי החולים הדסה, רמב”ם, שיבא, מרפאות כאב בארה"ב, מועדוני כדורגל וכדורסל באירופה ועוד. המכשיר עושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך, כאשר הוא פועל שתי חזיתות. הראשונה היא טיפול בכאב, כאשר הוא מעודד שחרור אנדורפינים, שהם הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל. בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה לעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא. החזית השנייה היא טיפול במקור הבעיה, בי קיור לייזר מפחית את ייצור החומרים מתווכי הדלקת ותסמיני הדלקת - האודם, הנפיחות והכאב, מתמתנים עד כדי נעלמים. לאחר ירידת הפעילות הדלקתית, מתאפשר תהליך ריפוי מואץ של המקום הפגוע, באמצעות כוחו הטבעי של הגוף לרפא את עצמו.

בנוסף למטופלים הסובלים מכאבים בעקבות מחלה, נזקי מאמץ או גיל, ספורטאים רבים בארץ ובעולם גילו את אפקטיביות המכשיר ומשתמשים בו באופן יומיומי.

הלייזר הרך

המכשיר שזכה לשבחים בקרב רופאים רבים ומנצח את הכאבים, ולכם יש הזדמנות לנסות אותו >>

המכשיר שמטפל בכאבים - מתאים לכל בני המשפחה

כמו בכל התפתחות טכנולוגית בעולם הרפואה, מה שהיה נחלתם של בתי חולים, רופאים וספורטאים, הופך כיום נגיש לכל מי שסובל מכאבים ורוצה להקל עליהם. ממש כמו המדחום הדיגיטלי, מכשירי אינהלציה ומספר רב של מוצרים שתוכננו לשימוש ביתי, היום כל אחד שסובל מכאבים יכול סוף סוף לגשת לארון התרופות וליהנות מפתרון טכנולוגי ביתי לכאבים – בדקות ספורות של טיפול ביום, ובמחיר שווה לכל נפש.

"הכאבים שהחלו בגיל 48 כבר לא מנצחים אותי - חזרתי לספורט בכל הכוח" שחר לויטה, עו"ד ושחקן כדורסל חובב:

"אחד הדברים שאני הכי מחכה לו כל שבוע - הוא לשחק עם החבר'ה כדורסל במגרש השכונתי, אבל כאב בגיד אכילס שהלך והחמיר, ושום תכשיר או משכך כאבים לא הצליח להקל עליו - איים לשים סוף למסורת האהובה ולכושר הגופני שלי. המכשיר החדשני – התגלה כהמצאת המאה ושינה את חיי".

"לא יכולתי להרים את הנכדה שלי מרוב כאבים ביד"

לאה גולד, רוקחת בפנסיה "אותי זה תפס לפני כשנה, בגיל 67, כשהחלו טכנולוגיית-בי-קיור-לייזר כאבים עזים בשורש כף היד. בתחילה, הצלחתי להתעלם מהכאבים ואיכשהו לחיות לצד הסבל הזה, אבל בתוך כמה שבועות – זה נהיה בלתי נסבל. הכאב התחיל לפגוע לי בשגרה, לא הצלחתי לסחוב שקיות מהסופר, לעשות פעולות שגרתיות בבית כמו ניקיון ובישול, לא התחשק לי להיפגש עם חברות והכי נורא – לא יכולתי להרים את הנכדה שלי כשבילינו יחד.
ניסיתי את המכשיר, הנחתי על היד למשך דקות ספורות, ומיד הכאב נרגע. אחרי עוד טיפול או שניים הכאב חלף לגמרי, כאילו לא היה. אחרי שבוע של כאבי תופת בשורש כף היד הצלחתי לחזור סופסוף לתפקוד רגיל"!


טיפול בכאבים
  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: