השאירו דואר אלקטרוני ותקבלו ראשונים -
עדכונים, מבצעים, פרסומים והנחות!

 • השאירו דואר אלקטרוני ותקבלו ראשונים -
  עדכונים, מבצעים, פרסומים והנחות!

לייזר רך: הטיפול המומלץ לכאבי גב ע”י ארגון הרופאים האמריקני

לייזר רך: הטיפול המומלץ לכאבי גב ע”י ארגון הרופאים האמריקני

גם אתם סובלים מכאבי גב או כאבי ברכיים? הנחיות חדשות של איגוד הרופאים האמריקני: לטיפול בכאבי גב יש להעדיף טיפולים שאינם תרופתיים וההמלצה החדשה היא - לייזר רך! ההמלצות החדשות שפרסם איגוד הרופאים האמריקני, עומדות בקנה אחד עם המלצתו החד משמעית של פרופסור דניאל רייס, מבכירי האורתופדים בישראל שטוען – בכאבי גב, יש להעדיף טיפולים משלימים כגון פיזיותרפיה, הידרותרפיה, דיקור, או לייזר רך שאינם גורמים לנזק, על פני טיפולים תרופתיים, שמומלץ לקחתם רק כמוצא אחרון.
על כן היום, יותר מתמיד, חשוב להכיר את בי-קיור לייזר, המכשיר היחיד אשר הצליח לרתום את טכנולוגיית הלייזר הרך בעוצמה קלינית יעילה למכשיר קל, נוח ובטוח לשימוש, ונגיש לכל בית. יותר ויותר רופאים מצטרפים להמלצות על מכשיר בי-קיור לייזר לטיפול בכאבי גב, כאבי ברכיים ובעיות אורתופדיות ומודים כי זהו הטיפול האפקטיבי גם לטיפול בכאבים אורתופדיים וגם לטיפול בדלקות – מקור הבעיה.

פתרון יעיל ונוח לכאבים

הפרעות קשב

פרופסור רייס, מבכירי הרופאים האורתופדיים בישראל, מייסד ומנהל המחלקה האורתופדית ברמב"ם לשעבר אומר -"בי-קיור לייזר הוא כלי שימושי למגוון רחב של מצבי כאב. ניתן להשתמש בו כטיפול עיקרי ספציפי או כטיפול משלים. מכיוון שטיפול זה אינו כרוך בסיבוכים כלשהם, עדיף שהטיפול בתסמינים ייערך באמצעותו, מאשר באמצעות טיפולים הכוללים תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידיות והזרקה מקומית" פרופסור רייס ערך סקירה קלינית של הספרות הרפואית על השפעות הלייזר הרך במגוון רחב של סוגי כאב אורתופדיים. חוות דעתו נשענת על מחקרים חדשים שבוצעו גם על מכשיר הבי-קיור לייזר עצמו באוניברסיטאות ומחלקות מחקר באיטליה וגם על ניסיונו האישי עם מטופליו והמסקנות הטובות לא איחרו להגיע.
יעילות קלינית מוכחת - נתוני מחקר מפתיעים – יעילות בי-קיור לייזר זהה לטיפול תרופתי!

מחקר שנערך באוניברסיטת 'Sapienza' ברומא תומך במסקנתו של פרו' רייס ואף מוכיח אותה. בהשוואה שנערכה בין טיפול תרופתי בכאב מול טיפול בבי קיור לייזר לכאבי מפרקים התקבלו תוצאות מפתיעות: הוכח כי השימוש בבי-קיור לייזר לשיכוך כאבים בפרקי הלסת יעיל בדיוק כמו הטיפול התרופתי. מסקנות המחקר נכונות גם לגבי הטיפול במפרקים דומים אחרים כגון מפרקי הצוואר, כפות ידיים, אצבעות. על התוצאות המעולות הללו יש להוסיף את העובדה החשובה ביותר – בניגוד לתרופות המקובלות לשיכוך כאבים, בי-קיור לייזר מציע טיפול שהוא טבעי, לא פולשני ובטוח לשימוש.

תוצאות מחקר Sapienza

3
המחקרים השונים מראים יעילות בטיפול בכאבים במפרקים, וניתן להשליך מן התוצאות לכלל מפרקי הגוף – צוואר, כתפיים, כפות ידיים, חוליות הגב, ברכיים, אצבעות ועוד. מחקר נוסף שנערך באוניברסיטת Parma באיטליה מצא כי השימוש בבי-קיור לייזר הביא להפחתה של למעלה מ 50% בכאבים בפרקי הלסת, מול ירידה של 8% בלבד בקבוצת הביקורת במובהקות של P<0.0001:
לאחרונה הושק סטנד מתכוונן שמשפר את נוחות ויעילות הטיפול ומגביר את יעילות הטיולים באופן משמעותי.

תוצאות מחקר Parma

4
5
טיפול יעיל בכאבי גב וכאבי ברכיים

"מה לא ניסיתי", מספרת הלן (73, אזור המרכז). "כאבי הברכיים שלי היו פשוט בלתי נסבלים, לא היה לי שמץ של מושג מה אני עושה והאם בכלל יש סיכוי שיום אחד זה ייפסק. היו ימים שבהם זה כבר היה בלתי נסבל, אבל הייתי חסרת אונים. סיפרו לי על הבי-קיור לייזר, והאמת היא שחששתי. כבר הייתי מתוסכלת מכל הטיפולים האחרים, ולא חשבתי שדווקא המכשיר הזה הוא זה שיצליח. ההפתעה הייתה טובה. הכאבים עברו ולשמחתי לא היו תופעות לוואי ואפילו לא הייתי צריכה לצאת מהבית לטיפולים - שזה נדנוד לא קטן".

כ 80% מבני ה-60-80, מעידים שסובלים מכאבים, כאשר במקום הראשון כאבי גב ובמקום השני כאבי ברכיים. כתוצאה מיעילותו יוצאת הדופן של הבי-קיור לייזר נרכשו בארץ למעלה מ 70,000 מכשירים.
טיפול בלייזר רך
אז איך בי-קיור לייזר פועל בדיוק?

הלייזר הרך, או הלייזר הקר, הוא אנרגיית אור. האור חודר לעומק הרקמות, גורם לשחרור אנדורפינים המשככים כאב, מעודד יצור אנזימים הלוחמים בדלקות, ממריץ את הדם באזור הפגוע, מרחיב את צינורות הלימפה ומוביל לניקוז יעיל של הדלקת. הפיתוח והפטנט של בי-קיור לייזר מאפשרים לנו לקבל את כל הפעולות הללו במכשיר חדשני אחד, אצלנו בבית.

היתרון הגדול של בי קיור לייזר הוא שמדובר במכשיר נייד וקל משקל, שמאפשר שימוש ביתי נוח ויעיל. המכשיר נוח ופשוט לשימוש וניתן להעבירו בין בני המשפחה. הטיפול הביתי בבי-קיור לייזר מציע שינוי משמעותי באורח החיים, בהחזרת השליטה על תהליך הטיפול לידי המטופל, ובהפחתת עומס העלויות של הטיפולים הרבים האחרים.

זיו (56, תל אביב) "הייתי סקפטי בהתחלה. איך לא נהיה סקפטיים? כל החיים מלמדים אותנו שאין כזה דבר פתרונות קסם. וכאן זה נראה קל מדי - לטפל בכאבי הגב בבית? לבד? בכמה דקות בכל יום? וזה באמת מה שיעזור איפה שכל הרופאים לא הצליחו? אחרי שניסיתי אני יודע שיש גם הפתעות בחיים".

אחד העקרונות המנחים ברפואה בפרט ומבחינה פילוסופית בכלל היא, שהעדיפות היא לטיפול בבעיה בלי להזיק וליצור בעיות נוספות. מה זה אומר בעצם ואיך בי קיור לייזר נכנס לתמונה? כאבים ממקורות אורתופדיים או נוירולוגיים לרוב מטופלים בכדורים ובזריקות, אשר מטפלים בתסמינים אך הם כרוכים גם בתופעות לוואי, לא ניתן להשתמש בהם לאורך זמן, או שהגוף מפתח סבילות אליהם והשפעתם הולכת ופוחתת. וכפי שמעיד פרופסור רייס על הטיפול בבי קיור לייזר: "מכיוון שהטיפול בבי-קיור לייזר אינו כרוך בסיבוכים כלשהם, עדיף שהטיפול בתסמינים (של טראומה, דלקת או התנוונות) ייערך באמצעותו, מאשר באמצעות טיפולים הכוללים תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידיות והזרקה מקומית. האמרה "ראשית אל תזיק!" הופכת את הלייזר של בי-קיור לטיפול תסמיני ראשוני חכם".

המחקרים מאשרים, המטופלים ממליצים והרופאים משבחים.
ממשיך פרופסור רייס ומסכם- "מסקנה - הטיפול בבי-קיור לייזר משכך כאבים, מועיל ביותר ובלתי מזיק, לטיפול בכאבים במערכת השרירים והשלד. הוא עשוי למלא גם תפקיד ביולוגי מרפא בטראומה ובדלקת כפי שהוכח. כדאי להחזיק את המכשיר בבית כדי שניתן יהיה להשתמש בו מיד בכל כאב חריף שכיח כמו מתנת חריפה (לומבגו), נקע של הקרסול, מתיחת שריר, צוואר תפוס, דורבן בעקב ועוד."
רופא בכיר בבית חולים מרכזי בישראל מוסיף להמלצה זו: "ניסינו את המכשיר לחולים עם כאב אקוטי וכרוני בצוואר, גב תחתון, ברכיים ומפרקים נוספים. הרושם הקליני מניסיוננו הוא כי המכשיר אכן מראה תוצאות חיוביות בחלק לא מבוטל מן המטופלים". במחקר שנערך במכון ואוניברסיטת פרם ברוסיה ובדק את יעילות בי-קיור לייזר, נמצאו המסקנות הבאות: · ב 80% מהמקרים נרשמה אצל המטופלים בבי-קיור לייזר מניעה של בצקת וסיבוכים דלקתיים. · בי-קיור לייזר הפחית את הכאב פי 3.5 ממטופלי קבוצת הביקורת · בי-קיור לייזר הפחית ואף מנע צריכת משככי כאבים · בי-קיור לייזר סייע במניעת סיבוכים נוירולוגיים, תחושתיים, מנע והפחית סיבוכים תפקודיים ואסתטיים · בציון כולל נמצא שהשימוש בבי-קיור לייזר דנטל פרו הפחית משמעותית את הסבל כתוצאה מהירידה באיכות החיים
במחקר שנערך במכון ואוניברסיטת פרם ברוסיה ובדק את יעילות בי-קיור לייזר, נמצאו המסקנות הבאות:
• ב 80% מהמקרים נרשמה אצל המטופלים בבי-קיור לייזר מניעה של בצקת וסיבוכים דלקתיים.
• בי-קיור לייזר הפחית את הכאב פי 3.5 ממטופלי קבוצת הביקורת
• בי-קיור לייזר הפחית ואף מנע צריכת משככי כאבים
• בי-קיור לייזר סייע במניעת סיבוכים נוירולוגיים, תחושתיים, מנע והפחית סיבוכים תפקודיים ואסתטיים
• בציון כולל נמצא שהשימוש בבי-קיור לייזר דנטל פרו הפחית משמעותית את הסבל כתוצאה מהירידה באיכות החיים
 • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם:

28 Comments

 1. angelina says:

  היי עופר, כן המכשיר עוזר בטיפול בכאבים כתוצאה מפריצת דיסק. הוא עושה 2 פעולות:
  מפחית את הכאב ומעודד שחרור אנדורפינים, שהם הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך כאב. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב שחש המטופל.
  מטפל במקור הבעיה – בי-קיור לייזר מפחית את ייצור החומרים מתווכי הדלקת ותסמיני הדלקת – אודם, נפיחות וכאב אשר מתמתנים עד כדי נעלמים.
  לאחר ירידת הפעילות הדלקתית, מתאפשר תהליך ריפוי מואץ של המקום הפגוע, באמצעות כוחו הטבעי של הגוף לרפא את עצמו.

 2. עופר says:

  האם המכשיר עוזר לאנשים שסובלים מי פריצת דיסק

 3. angelina says:

  היי רותי, לייזר רך הוא אור לייזר בעוצמה נמוכה בטווח של 1-1000mW, מונוכרומאטי – בעל אורך גל מוגדר אחד, וקוהרנטי – מתקדם בפאזה אחת, ובכיוון אחד. הלייזר הרך פועל על פני העור, ובו-זמנית חודר דרך העור לעומק הרקמות ללא אפקט של חימום וללא פגיעה בעור.
  ממליצה לך לפנות לנציג שלנו במספר 3414* להסבר מפורט ובהתאם לצרכים שלך או להשאיר טלפון ונציג יחזור אלייך. יום נפלא.

 4. רותי says:

  כמה קרינה יש בלייזר?

 5. angelina says:

  שלום אריאל, אין איסור על שימוש במכשיר (פרט על הגידול ) וזה תלוי במקרה של החולה. נשמח שתשאיר לנו את מספר את הטלפון שלך ונציג יחזור אלייך עם הסבר וננסה להבין האם זה מתאים למקרה שלך.

 6. אריאל says:

  האם נכון שאסור לשימוש לחולי סרטן וחולים לשעבר ?

 7. דניאל says:

  ממליצים להתייעץ עם צוות השירות *9028. שימוש נכון אמור וצריך לפתור את הבעיה.

 8. דניאל says:

  בהחלט כן

 9. דניאל says:

  כן. בהתאם להנחיות

 10. נעמה says:

  האם מותר לשימוש בהריון?

 11. נעמה says:

  היי האם מותר להשתמש במכשיר בהריון לטיפול בכאביי גב תחתון?

 12. שמואל says:

  יד מודלקת משימוש יתר בעכבר שבוע וחצי מנסה בינתיים גורנישט. רעיונות?

 13. דניאל says:

  כן, בהתאם לתקנון

 14. משה says:

  אפשר לקבל את המכשיר לתקופת ניסיון?

 15. דניאל says:

  בהחלט, ממליץ ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו, למתן הסבר על אופן הפעילות

 16. Meniy says:

  רכשתי את המכשיר לפני כשנה. אני סובל מדלקת בגידים בכתף. תוקפים אותי כאבים עזים ביותר.
  השתמשתי במכשיר מידי יום במשך כשבועיים ולא הרגשתי כל שיפור. ייתכן שהתייאשתי מהר מידי?

 17. דניאל says:

  הוא גם מרפא וגם משכך את הכבאב

 18. Anonymous says:

  האם המכשיר מרפא או שפועל רק על שיכוך כאבים ?

 19. Maor says:

  יש לנו סטנד למכשיר, מוזמנת להתרשם – http://gd-energies.co.il/node/340

 20. נורית לנדוי. says:

  איך אפשר לטפל בדרבן בעקב. יש צורך להחזיק את המכשיר מקבע על כף הרגל. וזה מאד קשה עד בלתי אפשרי. אלא אם כן מישהו אחר מטפל בך. וזו כבר אפיזודה אחרת לגמרי.

 21. Maor says:

  שלום שלמה,
  ממליצים לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 073-7293001 שימוש נכון במכשיר אמור לסייע בפתרון

 22. שלמה פרלמוטר says:

  בן 77 סובל קרוב לשבועיים מהצרות בגב התחתון מה שקרוי spinal stenosis בחוליות l5-s1.השתמשתי במכשיר אבל אין תוצאות. האם הוא מיועד למקרים כאלה וכמה זמן צריך לעבור עד שמקבלים תוצאות אם בכלל…בכבוד רב שלמה.

 23. Maor Ankonina says:

  מומלץ להתייעץ עם אחד מנציגנו

 24. צבי says:

  מה אפשר להפיק מהמכשר לגבי בעיות עור כמו סבוראה

 25. דניאלה says:

  כן. המכשיר עוזר לווסת את מחזור הדם ולהקל על הוורידים. השאיר פרטים בטופס ויחזרו אלייך

 26. דניאלה says:

  הי, אין לי מידע, צרי קשר עם גאי בבקשה 054-6681349

 27. ליליאן says:

  מה לגבי כאבים ביד לאחר ניתוח כריתת שד ו הוצאת בלוטות לימפה

 28. ריתה says:

  האם זה יכול לעזור לכאבים מורידים ברגליים? האם המכשיר יכול לפתוח חסימות בנקודות שונות ברגל?