אם אתם סובלים מכאבים בגב, כנראה שאתם לא לבד. 80% מהאוכלוסייה סובלים או יסבלו מכאבים בגב שעלולים לנבוע מגורמים שונים כמו: פריצת דיסק או בלט, הצירות חוליות בעמוד השדרה ואפילו ישיבה או יציבה לא נכונה. אבל הגורמים האלו לא לבד, הדלקת שמתפתחת באזורים הפגועים היא זו שברוב המקרים יוצרת את הלחץ על העצב, דבר המוביל לתחושת הכאב ולעתים אף להקרנתו למקומות נוספים בגוף כמו הרגליים או האגן.

לטפל בכאב- בלי לפתור את הבעיה

הכאבים בגב פוגעים באיכות החיים שלנו ואינם מאפשרים לנו לבצע פעולות שבעבר היו נראות לנו כל כך פשוטות. זו הסיבה שכיום הפתרון השכיח ביותר לטיפול בכאבי הגב הוא משככי כאבים, כי הרי למי יש זמן לגשת לקופות החולים, להתייעץ עם הרופא, לקבוע תור, לחכות וכך הלאה. אנחנו נוטלים את משכך הכאבים ושוכחים לכמה שעות מהכאבים, אבל האם זה הפתרון שמתאים לכל אחד? כנראה שלא. משככי הכאבים אומנם נותנים הקלה רגעית בכאבי הגב אך הם אינם פותרים את הבעיה, הדלקת. כל זה מבלי שבכלל דיברנו על תופעות הלוואי העלולות להיגרם ומרשימת החומרים והכימיקלים שאנחנו מכניסים לגופנו בכל פעם שאנחנו בולעים כדור.

המכשיר שמחולל מהפכה בעולם הטיפול בכאב עכשיו להתנסות במחיר מיוחד

הטיפול הביתי שאתם חייבים להכיר

מה אם היינו אומרים לכם שאתם יכולים לטפל בכאבי הגב בבית, על הספה, בזמן צפייה בטלוויזיה, קריאה של ספר או סתם מנוחה מיום העבודה. כל זה בעזרת טיפול חדשני, יעיל, נוח לשימוש וללא תופעות לוואי. ככל הנראה הייתם חושבים שזה לא אפשרי, אבל זה אמיתי. פטנט ישראלי מהפכני מציע לטפל לכם בכאבי הגב בנוחות, בבית, וללא תופעות לוואי.

מכשיר הבי קיור לייזר

הכירו את בי קיור לייזר, מכשיר רפואי לשימוש ביתי שמציע טיפול בלייזר רך, זהה לזה שניתן בעבר ע"י המכונות במרפאות הכאב ובבתי החולים, רק שמדובר במכשיר בגודל של שלט טלוויזיה. הבי קיור לייזר מציע טיפול מלא בלייזר רך עם שטח טיפול של כ- 4.5 ס"מ. גודל שטח הטיפול של הבי קיור לייזר מאפשר לו לפרוס את הטיפול על שטח רקמות רחב יותר ובכך לטפל בדלקות, בכאבים ובפצעים קשיי ריפוי בצורה אפקטיבית יותר.

לאחרונה אף השיקו בבי קיור לייזר סטנד מתכוונן שמשפר את נוחות ויעילות הטיפול ומאפשר לכם להגיע לאזורים קשים כמו גב ואפילו להשתמש במכשיר ללא צורך להחזיק בו בזמן הטיפול. כך שתוכלו לטפל בכאבי הגב בזמן שאתם צופים בנטפליקס, בנוחות, בבית ובלי לקום מהספה. הטיפול הוא פשוט, 8-6 דקות, פעמיים ביום על פי פרוטוקול הטיפול באזור הכואב. <<

איך עובד המכשיר החדשני?

הלייזר הרך, הוא אנרגיית אור שחודרת לעומק הרקמות, ללא אפקט של חימום ומעוררת תהליכים ביוסטמולנטים בגוף שמזרזים את תהליך הריפוי העצמי של גופנו. תחילה הלייזר מפחית את הכאב – בי-קיור לייזר מעודד שחרור של אנדורפינים, שהם הורמונים טבעיים המיוצרים במוח וגורמים לשיכוך הכאב אותו חש המטופל. האנדורפינים מפחיתים את עוצמת הכאב, בהיעדר כאב, המטופל יכול לחזור לשגרה לעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא. מטפל במקור הבעיה – מכשיר הבי-קיור לייזר מפחית את ייצור החומרים מתווכי הדלקת ותסמיני הדלקת – אודם, נפיחות וכאב אשר מתמתנים עד כדי נעלמים. בנוסף מגביר הלייזר שחרור של אנזימים הפועלים לריפוי הדלקת.

לאחר ירידת הפעילות הדלקתית, מתאפשר תהליך ריפוי מואץ של המקום הפגוע, באמצעות כוחו הטבעי של הגוף לרפא את עצמו. בי-קיור לייזר מרחיב את כלי הדם והלימפה ומאפשר סינון וניקוי רעילים מהאזור המודלק והבצקתי, עד שהלחץ על העצב משתחרר. ירידת הלחץ מובילה לירידה ברמת הכאב וכן מאפשרת לכלי הדם והלימפה להזרים לאזור הפגוע את האנרגיה הדרושה להחלמה מהפגיעה.

ומה אומרים הרופאים?

מכשיר הבי קיור לייזר כבר זכה לכינוי "פלא טכנולוגי" מפי רופאים בארץ ובעולם לכן אין זה מפתיע שפרופ' רייס, מבכירי המומחים בכירורגיה אורתופדית בארץ ונשיא האיגוד הישראלי לאורתופדיה, ממליץ להחזיק את המכשיר בכל בית לכל מקרה שלא יבוא. אליו מתווספות המלצות של מנהלי מחלקת הכאב בבית החולים רמב"ם, פיזיותרפיסטים כירופרקטים ועוד המון רופאים בארץ ובעולם שכבר מציעים את הבי קיור לייזר כחלק מהטיפול שהם מעניקים לסובלים.

סובלים מכאבים בגב ורוצים להתנסות ל 60 יום במחיר מיוחד בפלא הטכנולוגי? שאלו את הנציג על המבצע והשאירו פרטים!
  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: