בין אם אתם עוסקים בפעילות ספורטיבית וחווים פגיעות ספורט וכאבי שרירים, או שיש לכם כאבי מפרקים, כאבי גב, או בעיות אורתופדיות - זה הזמן להכניס הביתה פתרון חדשני ונוח, שמתאים למרבית סוגי הכאב. בי קיור לייזר הוא מכשיר מוכח מחקרית, לא פולשני, ללא תופעות לוואי ידועות ומומלץ על ידי רופאים מובילים מאות אלפי משתמשים מרוצים. בין הכאבים הנפוצים ביותר נוכל למצוא כאבי גב וברכיים, כאבים בצוואר ואפילו את הדורבן בכף הרגל. לכל אחת מבעיות אלו קיימות כיום דרכים רבות המוצעות לטיפול בכאבים, מנטילת משככי כאבים ועד משחות וטיפולים אלטרנטיביים. אך טיפול אחד יוצר עניין רב בקהילות רפואת הכאב בשנים האחרונות, טיפול בלייזר רך.

מה זה בכלל לייזר רך?

לייזר רך או לייזר בעוצמה נמוכה (LLLT) הוא אנרגיית אור לייזר מונוכרומאטי – בעל אורך גל מוגדר אחד, וקוהרנטי – מתקדם בפאזה אחת, ובכיוון אחד. הלייזר הרך פועל על פני העור, ובו-זמנית חודר דרכו לעומק הרקמות ללא אפקט של חימום וללא פגיעה בעור. טכנולוגיית הלייזר הרך, הייתה עד כה שמורה למכונות גדולות ונייחות הנמצאות במרפאות, בתי חולים ומכוני כאב. הטכנולוגיה הזו משמשת כבר שנים את מיטב המומחים בארץ ובעולם, והינה שיטה טיפולית מוכחת, מוכרת ויעילה מאוד.

לטפל בכאב בלי לצאת מהבית

הכירו את בי-קיור לייזר, פטנט ישראלי חדשני, היחיד מסוגו שהצליח לשלב את טכנולוגיית הלייזר הרך לתוך מכשיר ביתי, נייד ונוח לשימוש. המהפכה הגדולה שהביא הבי קיור לייזר לעולם הרפואה האישית היא בהיותו מכשיר קומפקטי, ניתן לנשיאה ומתאים לא רק לשימוש ביתי אלא אף לשימוש אישי, כלומר שאין צורך באדם נוסף על מנת לתפעל את המכשיר אשר גודלו הוא כגודל שלט הטלוויזיה.

פטנט נוסף של בי קיור לייזר הוא היעילות המהפכנית של קרני הלייזר - המכשיר הקטן הופך את קרן הלייזר הנקודתית לשטח של 4.5 סמ"ר, בלי לפגוע בקוהרנטיות שלה, וכך הוא מבטיח אפקט אופטימלי של הלייזר, ומטפל באזור הכואב באופן יעיל ואפקטיבי. את הטיפולים ניתן לעשות בנוחות של הבית, מול הטלוויזיה, תוך כדי צפייה במהדורת החדשות או בסדרה אהובה והכי חשוב - בעצמך. אחד העזרים שנוספו לאחרונה הוא זרוע שעליה מתלבש המכשיר שמאפשרת טיפול ללא צורך בהחזקת המכשיר ובנוסף מאפשרת הזרוע הגעה לאזורים שלרוב לא ניתן להגיע אליהם בכוחות עצמנו כמו גב תחתון. בי קיור לייזר

רוצים להתנסות במכשיר למשך 60 יום במחיר מיוחד? לחצו כאן>>

מכשיר רפואי עם הפעולה הכפולה

כאבי גב, ברכיים, מרפק טניס, ארטריטיס, דורבן ועוד, לכולם מכנה משותף והוא הכאב. מכשיר הבי קיור לייזר מטפל גם בכאב וגם במקור הבעיה. קרן הלייזר פועלת בשתי חזיתות מרכזיות: החזית הראשונה היא הקלה בכאבים, השימוש בלייזר הרך מגביר שחרור של הורמון האנדורפין המיוצר באופן טבעי במוחנו. האנדורפין אחראי על שיכוך הכאבים אותם אנו חשים, על ידי הגברת השחרור נוכל להרגיש הקלה בכאב. החזית השנייה היא הטיפול במקור הבעיה, עלי ידי הגברה של שחרור אנזימים נוגדי דלקת והרחבת זרימת הדם. המכשיר בטוח לחלוטין לשימוש על ידי כל בני הבית, בכל גיל והוא מחזיק באישור משרד הבריאות הישראלי, תו תקן ISO, תו תקן אירופי CE מחמיר ואישור מנהל הבריאות הקנדי. כל אלו הופכים את הבי קיור לייזר למכשיר חובה בכל בית!

בי-קיור לייזר מוכח מחקרית

בסקירה ספרותית שיטתית שבוצעה לאחרונה, לבחינת יעילותם של מכשירים ביתיים מבוססי אנרגית אור, פוטותרפיה מכל העולם, לטיפול בכאבים ופצעים עלו מסקנות מעניינות. מסקנות הסקירה אשר פורסמו השנה במגזין היוקרתי Photomedicine and Laser Surgery, הראו כי מתוך המכשירים הרפואיים שעמדו בקריטריונים המחמירים של המחקר, המכשיר שהראה את התוצאות החיוביות ביותר היה מכשיר הבי-קיור לייזר. מסקנה זו ממקמת אותו בראש הרשימה מבחינת יעילות הטיפול בכאבים ופצעים – בבית.

המכשיר היחיד שמוכח מחקרית עכשיו במחיר מבצע! לחצו כאן>>

לתוצאות אלו מתווסף מחקר קליני שנערך באוניברסיטת Sapienza ברומא, אשר בדק את יעילותו של מכשיר הבי קיור לייזר אל מול יעילות טיפולים תרופתיים וכן מול קבוצת ביקורת, סה"כ 90 מטופלים. המחקר, אשר התמקד בכאבים במפרק הלסת, מצא באופן מובהק, כי יעילות הטיפול בבי קיו לייזר הינה כמעט זהה ליעילות השימוש במשככי כאבים. זאת ללא תופעות הלוואי העלולות להגרם בעקבות השימוש בטיפול התרופתי. המחקר התמקד בכאבים במפרק הלסת, אולם מסקנותיו משליכות באופן גורף על יתר מפרקי הגוף ועל יעילותו של המכשיר בטיפול בכאב.

המכשיר הרשמי של נבחרת ישראל לאולימפיאדה

מחקרים רבים נוספים שבוצעו בארץ ובעולם מאשרים את התוצאות ומחזקים את הטענה לפיה בי קיור לייזר הוא מכשיר יעיל מאוד בהפחתת כאבים, בשיקום והחלמה מניתוחים, טיפול בפציעות ואף בפצעים קשיי ריפוי. לא בכדי הוא משמש כמכשיר הרשמי לטיפול בספורטאים האולימפיים של ישראל ונבחר בפעם השנייה ברציפות ללוות את המשלחת האולימפית לאולימפיאדת טוקיו 2020. בחודש נובמבר 2014 הוצג המכשיר המתקדם בתערוכת Medica, שנחשבת אחת מהתערוכות החשובות בעולם הרפואה. באירוע נכחו למעלה מ5,000 בעלי מקצוע מרחבי העולם שזיכו את הבי קיור לייזר במקום הראשון בקרב המבקרים, בקטגורית החדשנות.

ומה אומרים הרופאים?

מכשיר הבי קיור לייזר כבר זכה לכינוי "פלא טכנולוגי" מפי רופאים בארץ ובעולם לכן אין זה מפתיע שפרופ' רייס, מבכירי המומחים בכירורגיה אורתופדית בארץ ונשיא האיגוד הישראלי לאורתופדיה, ממליץ להחזיק את המכשיר בכל בית לכל מקרה שלא יבוא.

מטופלים ממליצים

עד היום נמכרו למעלה מ-140,000 מכשירי בי קיור לייזר בארץ ובעולם. המכשיר נמצא בשימוש במרפאות כאב מובילות ובבתי חולים בארץ ובחו"ל, אשר משתמשים במכשיר כחלק מתכנית הטיפול המקיפה להפחתת הכאב, וריפוי פצעים קשיי ריפוי. בנוסף למאות מכתבי התודה שקיבלנו ולתגובות ברשת סקר מכון גיאוקרטוגרפיה ערך מדגם מייצג בקרב 300 לקוחות בי קיור לייזר, בו הם נתבקשו לענות מהו לדעתם הטיפול היעיל ביותר לכאב עוצמתי. מעל ל-60 אחוז מהמשיבים דירגו את בי קיור לייזר בין שלושת המקומות הראשונים לטיפול בכאב. בנוסף, 60 אחוז טענו כי הם חוו ירידה משמעותית ביותר בכאב בזכות טיפול לאורך זמן במכשיר.

סובלים מכאבים ומעוניינים לשמוע פרטים נוספים על המכשיר החדשני?

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: