"כאב וסבל ברמה יום יומית" ככה מתארים הסובלים מפריצת דיסק את תחושותיהם. שלא כמו כאבי גב הקשורים למערכת השרירים, הסובלים מכאבים בעקבות פריצת דיסק מתמודדים עם תחושת הכאב לאורך כל שעות היום. הכאבים מגבילים ומקשים על רבים לבצע פעולות יום יומיות כמו ירידה ועליה במדרגות, סחיבת קניות או אפילו נהיגה.

אם אתם סובלים מפריצת דיסק, ככל הנראה שניסיתם טיפולים רבים. החל מטיפולי פיזיותרפיה, כירופרקטיקה, זריקות סטרואידים וסוגים שונים של משככי כאבים. אבל עם כל הטיפולים האלו, הכאבים נשארו ואתם מרגישים שהגעתם למבוי סתום בכל הנוגע לטיפול בפריצה, כאשר הפתרון האחרון מבחינתכם הוא ניתוח.

איך דיסק נפרץ?

על מנת להבין את המשמעות של הכאבים שעוברים אנשים הסובלים מפריצת דיסק, יש להבין על אילו דיסקים מדובר וכיצד הם נפרצים. אז למרות שמבחינה חיצונית כולנו שונים, בפנים אנחנו בנויים דיי אותו הדבר. לכולנו יש לאורך הגב והצוואר את עמוד השדרה, המורכב מ 24 חוליות העוברות לאורכו. החוליות שומרות על חוט השדרה ועוזרות ליציבה ולעמידה. בין כל חוליה וחוליה נמצא הדיסק העשוי מקרום סיבי וקשה ובתוכו נוזל סמיך דמוי ג'ל.

המטרה של הדיסק היא לשמש הפרדה רכה בין החוליות על מנת למנוע שחיקה בעקבות חיכוך של החוליות האחת בשנייה. כאשר הדיסק זז ממקומו אך לא מתרחשת פגיע בקרום, הדבר נקרא בלט דיסק. במקרה של בלט יציאת הדיסק ממקומו גורמת לעתים ללחיצה של הדיסק על העצב מה שמהווה את הגורם העיקרי לתחושת הכאב.

לעומת זאת בפריצה, בנוסף ללחץ העצבי נוצרת בגוף תגובה אלרגית לחומר הפנימי של הדיסק שפורץ החוצה, ולא נחשף בגוף לפני כן לכן הוא מקבל טיפול כחומר זר הנמצא בגוף. הכאב בעקבות פריצת דיסק יתבטא לרוב בכאבים ברגל, תחושות נימול, ואפילו תיתכן ירידה בתחושה ברגל והיחלשותה עד לרמת הצליעה.


ללמוד לחיות עם הכאב?

אנשים הסובלים מפריצת דיסק שמעו לא פעם את המשפט "פשוט צריך ללמוד לחיות עם הכאב". האומנם? למה עלינו להיכנע לכאב? מדוע אנחנו צריכים לתת לכאב לנהל אותנו במקום שאנחנו ננהל אותו? אז זהו שאתם לא צריכים לתת לכאב לנהל לכם את החיים, כי בזכות מכשיר הבי קיור לייזר אתם מחזירים את השליטה בחייכם לידיים שלכם!

הבי קיור לייזר הוא מכשיר רפואי לשימוש ביתי, ראשון מסוגו בארץ אשר עושה מהפכה בעולמות הטיפול בכאב. המכשיר החדשני, הוא פיתוח ופטנט ישראלי כחול לבן, שפועל על טכנולוגיית הלייזר הרך. הלייזר הרך לעומת לייזרים וטיפולים אחרים בכאבים, הוא טבעי לחלוטין, לא פולשני, וללא תופעות לוואי כלל! עד היום כבר למעלה מ 160 אלף מטופלים בארץ ובעולם, חלקם כאלו הסבלו מפריצות דיסק, נהנים מחיים נוחים טובים והכי חשוב, נטולי כאבים.

איך זה עובד?

אתם בטח שואלים את עצמכם, איך מכשיר כל כך קטן עוזר לכל כך הרבה בעיות. אז נכון, אמנם הבי קיור לייזר הוא בגודל של מכונת גילוח של גבר, ושוקל רק 175 גרם, אבל השינוי שהוא עושה בחייהם של מטופלים רבים הוא גדול. קרן הלייזר שיוצאת מהמכשיר, חודרת דרך העור אל תוך הרקמות ומעוררת תהליכים של ריפוי עצמי בגוף.

הלייזר מעביר אנרגיה לתאים הפגועים וגורם לייצור של ATP שזה החומר האנרגטי של התא. בנוסף לכך, הלייזר גורם לשחרור מוגבר של הורמון האנדורפין, האחראי על שיכוך הכאבים בגוף ובכך עוזר לסובלים לחזור לבצע את אותן הפעולות היום יומיות שנפגעו בעקבות הכאבים. כמו כן, המכשיר מסייע לטיפול בלחץ העצבי ובדלקת הנוצרת באזור בעקבות הפריצה.

כל זה אומר דבר אחד! טיפול טבעי בכאבים ללא צורך בניתוח.

הרופאים הבכירים ממליצים

"כאב במקום כלשהו במערכת השרירים והשלד הוא מאוד שכיח" אומר פרופ' דניאל רייס, מבכירי הרופאים האורתופדיים בישראל ומי שייסד וניהל את המחלקה האורתופדית במרכז הרפואי רמב"ם: "החדשות הטובות הן שאחרי הרבה שנים של פתרונות חלקיים ולא מספקים, נמצא טיפול אידיאלי. הלייזר הרך של בי-קיור לייזר מצליח להוריד באופן דרמטי את סף הכאב אצל מטופלים שנעים על ספקטרום רחב מאוד של כאבים בכל הגוף. הוראות השימוש הפשוטות בשילוב עם העובדה שמדובר בטיפול שאינו פולשני, ולא כולל זריקות או סטרואידים, הופכים אותו למוצר מבוקש ביותר גם בקרב המטופלים וגם בקרב מחלקות הכאב בבתי החולים".

הגיע הזמן שתתחילו לנהל את הכאב במקום שהוא ינהל אתכם! קחו את בי קיור לייזר לתקופת התנסות של 60 יום במחיר מיוחד ותתחילו לחיות חיים טובים יותר בלי כאבים

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: