המכשיר – שרופאים, אורתופדים וכירופרקטים בבתי חולים בארץ ובעולם מכנים "פלא טכנולוגי ורפואי" ואף משתמשים בו בעצמם כמטפלים- מקל באופן משמעותי על הסובלים מכאבים כרוניים או אקוטיים ומאפשר להם חזרה לשגרת חיים רגילה ונטולת כאבים.

המחקרים מוכיחים שוב ושוב: מדובר בטיפול האפקטיבי ביותר נגד כאבים

מדובר בהמצאה ישראלית שעד היום הייתה בשימוש בבתי החולים הדסה, רמב”ם, שיבא, מרפאות כאב בארה"ב, מועדוני כדורגל וכדורסל באירופה ועוד. הטכנולוגיה שמתבססת על מה שמכונה לייזר רך פועלת באמצעות פולסים ייחודיים שמתמקדים במקור הכאב ומקלים עליו במהירות.

המכשיר מיועד לטפל במגוון רחב של תסמונות, כאבים ודלקות – בין היתר: דלקות פרקים, דלקות עצבים, כאבי צוואר וגב, כאבי ברכיים, כאבים נוירופטים סוכרתיים, ואף מסייע בהליכי איחוי שברים. בנוסף למטופלים הסובלים מכאבים בעקבות מחלה, נזקי מאמץ או גיל, ספורטאים רבים בארץ ובעולם גם גילו את אפקטיביות המכשיר ומשתמשים בו באופן יומיומי. המכשיר נמצא בשימוש מכון ווינגייט, רופאי ספורט, אורתופדים, כירופרקטורים ופיזיותרפיסטים.

הרופאים הבכירים ממליצים

"אני כירופרקטור מעל 37 שנים ובפעם הראשונה שראיתי את מכשיר הלייזר הזה, הבנתי שזה מה שאני מחפש כל הקריירה שלי" מסביר לנו דוקטור דיויד בן קיקי – כירופרקטור בכיר. "קראתי לא מעט מחקרים בעולם והבנתי שהלייזר למעשה מניב יותר תוצאות מתרופות אנטי דלקתיות. המכשיר עובד ברמה ה"תאית" ומשימוש בו במטופליי, נוכחתי לדעת שהוא מזרז את תהליך הריפוי בצורה מפתיעה. גם אני וגם המטופלים שלי מרגישים ששימוש בלייזר ממש מדרבן את ריפוי האיזור הפגוע", הוא מוסיף. והוא אינו היחיד.

ד"ר דויד בן קיקי


  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם:


מביה"ח רמב"ם בחיפה ועד לנכי צה"ל: הנה מה שיש לבכירי רפואת הכאב בישראל לומר על מכשיר הלייזר הביתי:

"כאב במקום כלשהו במערכת השרירים והשלד הוא מאוד שכיח" אומר פרופ' רייס, מבכירי הרופאים האורתופדיים בישראל ומי שייסד וניהל את המחלקה האורתופדית במרכז הרפואי רמב"ם: "החדשות הטובות הן שאחרי הרבה שנים של פתרונות חלקיים ולא מספקים, נמצא טיפול אידיאלי. הלייזר הרך של בי-קיור לייזר מצליח להוריד באופן דרמטי את סף הכאב אצל מטופלים שנעים על ספקטרום רחב מאוד של כאבים בכל הגוף. הוראות השימוש הפשוטות בשילוב עם העובדה שמדובר בטיפול שאינו פולשני, ולא כולל זריקות או סטרואידים, הופכים אותו למוצר מבוקש ביותר גם בקרב המטופלים וגם בקרב מחלקות הכאב בבתי החולים".

פרופסור דניאל רייס- על הטיפול בבי קיור לייזר


כשפרופ' רייס מדבר על השימוש במכשיר בבתי החולים הגדולים בארץ, הוא יודע על מה הוא מדבר: דר' ויקטור שבשייביץ מנהל מרפאת הכאב ברמב"ם וד"ר אדית בלן, מנהלת יחידת הכאב ב'מרכז רפואי כרמל', מדווחים באופן קבוע על שימוש במכשיר הבי-קיור לייזר בתוך המחלקות שלהם ועל שיפורים עקביים בתפקוד המטופלים.

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם:

גם ד"ר חגי אמיר, מומחה בכירורגיה אורטופדית וברפואה פיזיקאלית ושיקום, מאמין גדול בטיפול נגד כאבים כרוניים באמצעות בי-קיור לייזר, ואף פנה למשרד הביטחון עם חוות דעת חד משמעית שממליצה על הטיפול הספציפי הזה לנכי צה"ל.

אחד הרופאים האחרונים שהצטרף לרשימה הארוכה של ממליצים על טיפול במכשיר הבי קיור לייזר היה ד"ר עומרי לובובסקי, סגן מנהל המחלקה האורטופדית בבית החולים ברזילי שכמו רבים היה סקפטי באשר ליכולותיו של המכשיר לטיפול בכאבים. אבל אחרי שנחשף לכמות המדע והמחקרים העומדת מאחורי הטיפול בלייזר רך והבי קיור לייזר בפרט, בראיון לפרופסור קרסו ומירי נבו מספר ד"ר לבובסקי שהיום יותר מתמיד הוא מאמין ביכולותיו של הלייזר הרך לטיפול בבעיות שריר ושלד.

ד"ר לובובסקי בראיון למירי נבו ופרופ' קרסו


למה כל אחד חייב מכשיר כזה בבית? כמו בכל התפתחות טכנולוגית בעולם הרפואה, מה שהיה נחלתם של בתי חולים, רופאים וספורטאים, הופך כיום נגיש לכל מי שסובל מכאבים ורוצה להקל עליהם. ממש כמו המדחום הדיגיטלי, מכשירי אינהלציה ומספר רב של מוצרים שתוכננו לשימוש ביתי, היום כל אחד שסובל מכאבים יכול סוף סוף לגשת לארון התרופות וליהנות מפתרון טכנולוגי ביתי לכאבים – בשש דקות טיפול ביום ובמחיר שווה לכל נפש.

ומה יש למטופלים עצמם להגיד?

דני שפירא, מראשוני טייסי חיל האוויר וטייס הניסוי מס’ 1 בישראל מספר: “הסחוס ברגל שמאל שלי נשחק והפתרון לכאבים היה ניתוח לשיקום והחלפת הברך. לפני הניתוח סיפר לי חבר על מכשיר חדשני שמבוסס על שיטת ה- SLC. למען האמת הייתי קצת סקפטי, אבל לאחר מספר טיפולים בבית הכאב ירד משמעותית והביא לשיפור ניכר באיכות החיים שלי”.

רוצים לשמוע את כל מה שיש לרופאים הבכירים להגיד על המכשיר החדשני? השאירו את פרטים ותוכלו גם לצפות בכל הסרטונים וההמלצות של הרופאים הבכירים ביותר בארץ וגם תקבלו שיחת ייעוץ חינם וללא התחייבות

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: