לחיות עם הכאב זו כבר לא אופציה

אנשים רבים, בעיקר ככל שמתקדמים עם הגיל, סובלים ממגוון כאבים הפוגעים בתפקודם היומיומי ובאיכות חייהם: כאבי צוואר וגב, כאבי ברכיים, דלקות מפרקים, כאבים כתוצאה מגיד קרוע או שלל בעיות אורתופדיות אחרות. הפגיעה והקושי שמסבים כאבים אלה מובילים לחיפוש מתיש אחר פתרון לסבל אצל רופא או מומחה כזה או אחר, לשימוש בתרופות הכרוכות לעיתים בתופעות לוואי לא נעימות ועוד. לא פעם, החיפוש המתסכל אחר ההקלה על הכאב מסתיים בהשלמה עם המצב, בהרמת ידיים וכניעה ל"חיים עם הכאב". לא עוד! ההמצאה הישראלית מכשיר הבי קיור לייזר, מבשרת על עידן חדש שבו לא מתפשרים על הכאב אלא פשוט מנצחים אותו.

בי קיור לייזר – פטנט כחול לבן שכובש את העולם

בי קיור לייזר, מכשיר ביתי לטיפול טבעי בכאבים הוא סטרט-אפ ישראלי פורץ דרך שכובש את העולם. לפני כשנתיים הוצג הפיתוח החדשני והמוצלח ע"י רה"מ נתניהו בוועידת החדשנות בסין, והצטרף לטכנולוגיות חדשניות אחרות המספקות גאווה ישראלית כמו מובילאיי, waze ועוד. מאז, המכשיר שאושר ע"י משרד הבריאות וקיבל תקן CE אירופי, משווק בעשרות מדינות בעולם ומשנה את חייהם של אנשים רבים. לא בכדי הוא המכשיר הרשמי המשמש כיום לטיפול בספורטאים האולימפיים שלנו.

בי קיור לייזר הוא פתרון ביתי בעל יעילות מוכחת לטיפול בקשת של כאבים ובעיות, הכוללת כאבים אורתופדיים, דלקות ופציעות כרוניות, מחלות עור, כאבים בלסת ובשיניים, בצקות, פצעי סוכרת ועוד. המכשיר הינו בעל פעולה כפולה – טיפול בכאב עצמו וטיפול בשורש הבעיה. סודו טמון בפשטותו – הוא קל לשימוש, נטען, בטוח, לא פולשני, מתאים לכל בני הבית מגדול ועד קטן, וניתן להשתמש בו בכל מקום.

כיצד מתרחש הפלא? כך פועל הבי קיור לייזר

מכשיר הבי קיור מבוסס על טכנולוגיית הלייזר הרך, הלייזר חודר לעומקן של הרקמות הכואבות, מעורר מנגנוני ריפוי טבעיים בגוף וגורם לשחרור של אנדורפינים שעוזרים לשכך את הכאב. כל זה קורה בעזרת לייזר חכם, בלי כימיקלים וחומרים וללא תופעות לוואי ידועות.

כאמור, המכשיר פועל בשתי חזיתות. החזית הראשונה היא הטיפול בכאב בעזרת שחרור האנדורפינים שמפחיתים את עוצמת הכאב, מה שמאפשר לאדם לשוב לתפקוד יומיומי רגיל. החזית השנייה תוקפת את שורש הבעיה ע"י הפחתת ייצורם של החומרים מתווכי הדלקת ושל תסמיניה. עם הירידה בפעילות הדלקתית, תהליך הריפוי של האזור הפגוע מואץ באמצעות כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף.

הטיפול מתבצע בקלות ובפשטות ע"י הצמדת המכשיר לאזור הכואב פעמיים ביום, 8 דקות בכל פעם. מי שיתמיד בטיפול באופן יומיומי יוכל לחוש בתוצאות שחלקן מיידיות וחלקן מופיעות לאחר מספר טיפולים, וליהנות מהשפעתן המיטיבה לאורך זמן.

המחקרים מגבים, הרופאים ממליצים, והמטופלים מעידים: בי קיור לייזר עובד!

הדרך הטובה ביותר לבחון יעילות של מכשיר רפואי היא באמצעות מחקרים והמלצות רופאים. ליעילות הבי קיור לייזר בשיקום רקמות, ריפוי פצעים והפחתת כאבים יש הוכחה קלינית במחקרים שנערכו על המכשיר באוניברסיטאות באיטליה, ברוסיה, בברזיל ואפילו כאן בישראל. במחקר מטעם אוניברסיטת SAPINZA ברומא הוכח שהשימוש במכשיר יעיל כמו טיפול תרופתי. ממצאים אלו אוששו במחקר נוסף שנערך באוניברסיטת פארמה. מחקר קליני שנערך בבי"ח הדסה בירושלים, הצביע על תוצאות מרחיקות לכת בשיקום פצעי סוכרת בקרב מטופלים שהשתמשו במכשיר הבי קיור לייזר פרו הנחשב לעוצמתי ביותר.

במקביל למחקרים, רופאים וביניהם אורתופדים רבים שמשתמשים בבי קיור לייזר לטיפול בפציינטים שלהם, ממליצים בחום על השימוש הביתי המתאפשר כיום. בין הרופאים הללו נמנים פרופ' דניאל רייס – מבכירי האורתופדים בארץ, ד"ר חגי אמיר – מומחה מוביל ברפואה פיזיקלית ושיקום בישראל, ד"ר לארי לוקרמן - רופא שיניים ממסצ'וסטס, ד"ר ויקטור שבשיביץ- ראש מחלקת הכאב בבית החולים רמב"ם ועוד.

לתוצאות המחקרים ולעדויות הרופאים מצטרפות אינספור המלצות ממטופלים, שבי קיור לייזר סייע להם לחזור לחיים הרבה יותר טובים והרבה פחות כואבים. פעם הכאב היה זה שניהל אותם, ואילו היום בזכות בי קיור לייזר הם מנהלים אורח חיים בריא, איכותי ונטול כאבים.

רוצים גם אתם להפסיק לסבול מכאבים? בי קיור לייזר עכשיו במבצע התנסות מיוחד ל 60 יום בכפוף לתקנון! השאירו פרטים ואתם בדרך לחיים טובים בלי כאבים

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: