כאבים גופניים הם מהכאבים המציקים האלו, שקשה להבין מאיפה הם בדיוק נובעים ואיך לטפל בהם. אז אנחנו מעמיסים על הגוף כדורים, מורחים משחות, מנסים טיפולים פיזיותרפיים, וכשאלו לא עוזרים או שההתקדמות איטית או מעיקה, אנחנו פונים לפתרונות אחרים - הכל כדי שהכאב סוף סוף יעבור ואנחנו נחזור לשגרת חיים נורמלית ובריאה.

אבל בשגרה החדשה שנכפתה עלינו בימים האחרונים, הטיפול בכאבים האלו הופך מעט יותר מסובך. מכונים רבים ומרפאות לא עובדות או נמצאות במתכונת מצומצמת, וגם עצם ההגעה למקומות האלו כרוכה בחשיבה לא מועטה על הסיכון. אז האם באמת אנחנו מוכנים לעשות הכל כשכואב לנו? מזל שבזכות בי קיור לייזר, המכשיר שאושר על ידי משרד הבריאות לטיפול ביתי אתם לא צריכים לענות על הששאלה הזו!

בי-קיור, הטכנולוגיה החדשה שתציל אתכם מהכאבים

תנו לעשות לכם היכרות עם מכשיר חדש ומהפכני בתחום כאבי הגוף. וכן, אנחנו יודעים מה אתם חושבים עכשיו: הנה עוד פתרון אופציונלי נוסף להוסיף לערימה ההולכת וגדלה... אז אל דאגה, עכשיו לא תאלצו לפחד מרכישה יקרה שלא תסייע, כי בי-קיור לייזר מציעה לכם התנסות במכשיר המהפכני במחיר המתאים לכל כיס. אבל לפני שנגיע לאותיות הקטנות


מה זה בכלל בי-קיור לייזר?

מכשיר בי-קיור לייזר הוא מכשיר נייד, קל ונוח לשימוש בייתי, העושה פלאים בשיכוך כאבים. המכשיר, שהוא פיתוח ישראלי שצובר תאוצה בכל העולם - עושה שימוש בטכנולוגיית לייזר רך, החודרת לעומק הרקמות, מעוררת את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ומשחררת אנדורפינים המסייעים לשיכוך הכאב.
המכשיר זכה לאישור רפואי במדינות רבות בעולם, ומציע טיפול נרחב ומקיף למגוון רחב של בעיות גופניות שונות, כגון: כוויות, צלקות ופצעים קשי ריפוי. המכשיר נוח מאוד לשימוש ביתי, ומאפשר לכל אחד לעבור טיפול בלייזר רך בביתו במקום בקליניקה רפואית.

הטיפול עדין ואיננו פולשני וללא תופעות לוואי. פלוס גדול נוסף, הוא דרך הטיפול - הטיפול בבי-קיור הוא קצר ונוח, ואורך שש דקות פעמיים ביום - אצלכם בבית על הספה או המיטה. בקיצור, מהמכשירים האלו שאתם פשוט חייבים אצלכם במגירה לכל צרה שלא תבוא.

מפציעות ועד דלקות: הכאבים בהם מטפל המכשיר

מכשיר הבי קיור מטפל במגוון רחב של פציעות וכאבים אקוטיים, בין אם אנחנו סובלים מהם לפעמים, פה ושם, ובין אם מדובר בפציעות כרוניות - כאבי צוואר, גב, כתף, דלקות, מפרקים, כפות רגליים, פריצות דיסק וכו'. מכשיר הבי קיור מטפל ביעילות רבה גם בפצעים, פצעי לחץ, פצעי סוכרת, כיבים ופצעים קשים לריפוי. לא סתם, יעילותו הוכחה בתוצאות של למעלה מ-6 מחקרים, שזו הכמות הגדולה ביותר שהושקעה עד היום במחקר על מכשיר מסוג זה.

התנסות במחיר שווה לכל כיס

בבי-קיור מבינים את הדילמה שלכם, ואת הפחד מלרכוש מכשירים או טיפולים יקרים שלא ישנו את המצב הקיים. לכן, הם מציעים לכם התנסות במחיר מוזל המתאים לכל כיס. אתם תקבלו את המכשיר הביתה למשך חודשיים, ותזכו להכיר את המכשיר, לבחון אותו ולהשתמש בו לאזור הכואב. אם לאחר השימוש לא תהיו מרוצים מהתוצאות, תוכלו להחזיר את המכשיר ללא כל בעיה, בכפוף לתקנון החברה.

אין סיבה להמשיך לחיות עם הכאב! המכשיר היעיל ביותר מגיע אליכם הביתה להתנסות

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: