השאירו דואר אלקטרוני ותקבלו ראשונים -
עדכונים, מבצעים, פרסומים והנחות!

  • השאירו דואר אלקטרוני ותקבלו ראשונים -
    עדכונים, מבצעים, פרסומים והנחות!

לא חייבים לנתח כדי להקל על הכאבים- יצאנו לשוחח עם פרופסור וטין על טכנולוגיית הלייזר הרך שמקלה על הכאב

לא חייבים לנתח כדי להקל על הכאבים- יצאנו לשוחח עם פרופסור וטין על טכנולוגיית הלייזר הרך שמקלה על הכאב

כל אחד שסובל מבעיות אורתופדיות חש כאב ברמות שונות, אבל קיים דבר אחד המשותף בין כולם, הרצון להימנע מניתוח כדי לחזור לשגרת חיים ללא כאבים. פנינו לפרופסור ז'אן ז'אק וטין- מומחה לכאב, ויחד דיברנו על המכשיר החדש שעזר למטופלים רבים בארץ ובעולם להימנע מביצוע ניתוח מיותר

בימים בהם הטכנולוגיה לא מפסיקה להתפתח, בכל יום אנחנו נתקלים במודעות חדשות המציעות לנו טיפולים חדשניים לכאבים. אך בכל מודעה כזו עולה בנו שוב המחשבה, איך נדע שזה באמת עובד? גם פרופסור ז'אן ז'אק וטין מייסד מכון הכאב רעות, מנהל מחלקת אשפוז יום שיקומי ומנהל המכון לשיקום ותסמונות כאב, היה סקפטי כשנציג אחד הגיע למשרדו לפני 8 שנים והציג לו את מכשיר הבי קיור לייזר. אבל משהו בטכנולוגיה עורר את סקרנותו והוא החליט לתת הזדמנות למכשיר החדשני.

פרופסור וטין: "לפני שאני משתמש במוצר חדש אני קודם כל מנסה אותו על עצמי. התחלתי להשתמש בו ואכן התרשמתי שהוא באמת יעיל ללא תופעות לוואי וקל מאוד להשתמש בו"

הקלה בכאבים ללא ניתוח

פרופסור וטין ראה במהלך השנים מקרים רבים של חולים שחיפשו דרכים שונות להקל על הכאב שלהם ולבסוף מצאו עצמם מבצעים ניתוח מיותר, מבלי לקחת בחשבון את הסיבוכים האפשריים. כאבי גב וצוואר, דלקות פרקים ודורבן בכף הרגל הן רק חלק קטן מהבעיות מהם סובלים רבים בישראל ובעולם, ובעקבותיהם מטופלים רבים נוטים לפנות לפתרון הניתוחי גם כשזה לא הפתרון הטוב ביותר או הנכון ביותר עבורם. פרופסור וטין ממליץ על שימוש במכשיר הבי קיור לייזר המטפל במגוון כאבים לפני שרצים לחדר הניתוח. "אני ממליץ שבמקרים שבהם אין סימנים נוירולוגים המחייבים ניתוח מיידי מלנסות קודם את הבי קיור לייזר , כי אין מה להפסיד" כך אומר פרופסור וטין.

פרופסור וטין עם הבי קיור לייזר

למה בי קיור ולא ניתוח?

מעבר לסיבוכים הכרוכים בניתוח הכוללים את ההרדמה וההתערבות הניתוחית בגוף האדם, כשמדובר בניתוחים המבוצעים בעקבות בעיות אורתופדיות כמו בלט או פריצה בדיסק, פציעות ספורט, או החלפת מפרק ירך, הסיבוכים עלולים להיות קריטיים ולהביא אף לפגיעה עצבית ופגיעה בתנועה של האזור המנותח. לכן ניתוח הוא הפתרון האחרון לכאבים, בייחוד כשכיום אפשר לטפל בכאבים בבית בצורה נוחה פשוטה וללא תופעות לוואי. באמצעות הבי קיור לייזר תוכלו להקל על הכאב ואף להעלימו, בנוסף לטיפול במקור הבעיה ועזרה לגוף בתהליך הריפוי העצמי. כל זה מבלי לראות את הפנים של חדר הניתוח כלל!

איך עובד המכשיר?

מכשיר הבי קיור לייזר הצליח לרתום את טכנולוגיית הלייזר הרך שהייתה זמינה עד כה רק בבתי חולים ומרפאות פרטיות למכשיר לשימוש ביתי. הלייזר הרך הידוע גם בשם "לייזר קר" חודר דרך העור אל הרקמות ומעורר תהליכים ביו-סטימולנטים העוזרים לגוף בריפוי העצמי. באמצעות השימוש בבי קיור לייזר משוחררים בגוף אנדורפינים שהם הורמונים טבעיים המקלים על תחושת הכאב, בנוסף להקלה בכאבים מטפל המכשיר בדלקת על ידי הגברת שחרור האנזימים נוגדי הדלקת בגוף וזרימת הדם באזור מה שמאפשר ניקוי של רעלים. היום המכשיר נמצא בשימוש במגוון מרפאות פרטיות כמו כן במחלקות הכאב בבתי החולים הדסה, רמב"ם, תל השומר ושיבא.

צפו בפרופסור וטין מסביר על יתרונות הבי-קיור לייזר ועל המלצתו

אם גם אתם רוצים להרגיש הקלה בכאבים, יש לכם הזדמנות ליהנות מחודשיים התנסות (בכפוף לתקנון) השאירו פרטים עכשיו ואתם בדרך הנכונה להקלה בכאב

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם:

    השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: