השאירו דואר אלקטרוני ותקבלו ראשונים -
עדכונים, מבצעים, פרסומים והנחות!

  • השאירו דואר אלקטרוני ותקבלו ראשונים -
    עדכונים, מבצעים, פרסומים והנחות!

הטכנולוגיה הישראלית שעזרה לירדן ג’רבי להתגבר על הכאב ולזכות באליפות העולם

הטכנולוגיה הישראלית שעזרה לירדן ג’רבי להתגבר על הכאב ולזכות באליפות העולם

ימים ספורים לפני הרגע הגדול באליפות העולם, ירדן ג'רבי ראתה את החלום הגדול שלה כמעט וחומק לה מבין האצבעות בגלל פציעה "עולמי ממש חרב עליי, ראיתי שנים של הכנות יורדות לטמיון" אבל מכשיר קטן אחד עזר לה להגשים חלום גדול

לסבול מכאבי גב, כאבי שרירים ומפרקים פגיעות אורתופדיות ופציעות ספורט כבר מזמן לא רק נחלתם של המבוגרים. כולנו סובלים מכאבים או פציעות שמשבשות את הפעילות היום יומית שלנו. גם לירדן ג'רבי זה קרה כש- 10 ימים לפני אליפות העולם בג'ודו הרגישה כאבים מפציעה חוזרת בעצם הבריח ובזכות טיפול במכשיר הבי קיור לייזר עלתה להתחרות ואף זכתה במקום הראשון.

מחמישה שבועות לעשרה ימים - הטיפול המהיר שעזר לירדן ג'רבי לנצח את הכאב

ירדן ג'רבי, ספורטאית אולימפית ומי שהביאה מדליית ארד למדינת ישראל במשחקים האולימפיים בריו, יודעת היטב את המשמעות של לסבול מכאב. אבל הפעם ירדן הייתה זקוקה לפתרון מהיר ובטוח לטיפול בכאב. עשרה ימים לפני התחרות הגדולה בחייה וכשהרופאים מסביבה דיברו על החלמה שתיקח חמישה שבועות לפחות, המליצו לג'רבי הצוות הרפואי במכון וינגייט על מכשיר הבי קיור לייזר. מכשיר חדשני המשתמש בטכנולוגיית הלייזר הרך על מנת להקל על הכאבים ולזרז את פעולת ההחלמה הטבעית של הגוף. למרות הסקפטיות של ירדן משימוש במכשיר שלא הכירה לפני היא ידעה שאין לה מה להפסיד והייתה מוכנה לנסות הכל כדי להצליח להתחרות.

בזכות גודלו ונוחות השימוש בו, הצליחה ג'רבי לשלב את הטיפולים במכשיר בשגרת יומה ואף לקחת אותו איתה לתחרות הבינלאומית "בזכות הקומפקטיות שלו והנוחות יכולתי אפילו לטוס איתו ולטפל בתדירות גבוהה. טיפלתי בבית, במטוס ואפילו בחדר בבית המלון, ארבע פעמים ביום, שמונה דקות לנקודה". ההתמדה והשימוש במכשיר הבי קיור לייזר על המקום הפגוע, הם אלו שהביאו לתוצאות.

ירדן גרבי מטפלת עם הבי קיור לייזר

מעוניינים להתנסות ב"פלא הטכנולוגי" למשך 60 יום >>

מה אומרים המומחים?

עד היום, עשו במכשיר שימוש בבתי החולים הדסה, רמב”ם, שיבא, מרפאות כאב בארה"ב, מועדוני כדורגל וכדורסל באירופה ועוד. כיום המכשיר נמצא בכ-120 אלף בתים בישראל ועוזר למטופלים רבים להקל על הכאבים ולחזור לשגרת חייהם.

פרופסור דניאל רייס מומחה בינלאומי ואחד האבות המייסדים של הרפואה האורתופדית בארץ, כיום מנהל מחלקת האורתופדיה בבית החולים רמב"ם ובעל מספר קליניקות פרטיות לטיפול מסביר: "בי-קיור לייזר הוא טיפול משכך כאבים מועיל ביותר ובלתי מזיק, לטיפול בכאבים במערכת השרירים והשלד. הוא עשוי למלא גם תפקיד ביולוגי מרפא בטראומה ובדלקת. כדאי להחזיק את המכשיר בבית כדי שניתן יהיה להשתמש בו מיד בכל כאב חריף שכיח כמו מתנת חריפה (לומבגו), נקע של הקרסול, מתיחת שריר, כאבים בגב או בברכיים, צוואר תפוס, דורבן בעקב ועוד."

איך זה עובד?

המכשיר עושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך ופועל בשתי חזיתות. הראשונה היא טיפול בכאב, המכשיר מעודד שחרור אנדורפינים, שהם הורמונים טבעיים המיוצרים במוחנו וגורמים לשיכוך הכאב. בהיעדר הכאב, המטופל יכול לחזור לשגרה ואף לעלות ברמת התפקוד, עד חזרה לתפקוד מלא. החזית השנייה בה מטפל המכשיר, היא טיפול במקור הבעיה, בי קיור לייזר מגביר את זרימת הדם באזור ובכך מאפשר ניקוי של החומרים מתווכי הדלקת. בנוסף בזכות השימוש מוגבר בגופינו שחרור אנזימים המפרקים את הדלקת. לאחר ירידת הפעילות הדלקתית, מתאפשר תהליך ריפוי מואץ של המקום הפגוע, באמצעות כוחו הטבעי של הגוף לרפא את עצמו.

צפו בסיפורה הלא יאמן של ירדן ג'רבי בדרך לאליפות העולם

ירדן ג'רבי עלתה לקרבות באליפות העולם ללא כאבים בזכות הבי-קיור לייזר וחזרה לישראל כאלופת העולם. אל תתנו לכאבים לנהל לכם את החיים, גם אתם יכולים לחיות ללא כאבים! מעוניינים גם להתנסות במכשיר שהביא לירדן את אליפות העלום? השאירו פרטים!

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם:

    השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: