אם אתם עושים ספורט כתחביב וחשים בכאבים, אתם תמיד יכולים לעשות הפסקה, להתאושש ולהמשיך. אחרי הכול, קצת מנוחה לא הזיקה לאף אחד. ליניב, מדריך לרכיבת אופניים לילדים ומבוגרים, אין את הפריבילגיה הזאת. "ספורט בשבילי הוא גם שגרת חיים וגם מקצוע", הוא מספר.

בשלב מסוים יניב החל לסבול מכאבי ברכיים, ובשביל אחד כמוהו זה לא עניין של מה בכך. "מאז שהכאבים התחילו לא הצלחתי לשמור על רצף אימונים, וצריך לזכור שזאת הפרנסה שלי", הוא מספר. כששמע על בי קיור לייזר הוא היה סקפטי, אבל החליט לנסות: "לא ממש האמנתי, אבל סבלתי כל כך שהייתי מוכן לנסות הכול".

ההתנסות השתלמה. כמו רבים לפניו, מכשיר הבי קיור לייזר ספורט עזר ליניב לחזור לשגרה. "אחרי שבוע של טיפולים כבר הרגשתי שיפור משמעותי. מאז אני משתמש במכשיר בכל אזור שכואב לי", הוא אומר כשתחושה של הקלה וביטחון ניכרת על פניו.

עוצמות ריפוי של מכונת לייזר במכשיר קל, נייד ונטען

יניב לא לבד. ספורטאים רבים משתמשים בבי קיור לייזר ספורט, פיתוח ישראלי מהמובילים בעולם בטיפול בטכנולוגיית הלייזר הרך, שנבחר על ידי הוועד האולימפי כמכשיר הרשמי לטיפול בפציעות ובדלקות של הספורטאים האולימפיים בישראל. מהו סוד כוחו של המכשיר הזה ומדוע הוא כל כך יעיל?

בי קיור לייזר הוא מכשיר המבוסס על טכנולוגיית הלייזר הרך (LLLT – Low Level Laser Therapy). בעשורים האחרונים עושה הרפואה שימוש מוגבר בתרפיית הלייזר הרך, אבל רק לפני מספר שנים נכנסה הטכנולוגיה הזאת לשימוש ביתי. בי קיור לייזר הפך לפורץ דרך בתחום כשהחל לשלב עת עוצמת הריפוי של מכונת הלייזר הקלינית המקצועית במכשיר קל, נייד ונטען בגודל של מכונת גילוח ועם אחיזה קלה ונוחה. המכשיר הפך את תרפיית הלייזר לזמינה עבור כל אחד, בלי צורך לבקר בקליניקות שונות לריפוי הכאב וללא הגבלת שימוש, פולשנות ותופעות לוואי.

השימוש בבי קיור לייזר פשוט ביותר. מצמידים את המכשיר לאזור הכואב למשך 6-8 דקות פעמיים ביום, חוזרים על הפעולה ובתוך זמן לא רב ניתן לחוש בהקלה משמעותית בכאב. אחד השימושים הנפוצים בו הוא בקרב אנשים כמו יניב, כאלה הסובלים מבעיות ברכיים ומפרקים אחרים, אבל בי קיור לייזר מסייע בריפוי פציעות מסוגים רבים, מכאבי צוואר ודורבן ברגליים ועד טשטוש צלקות, החלמה מפציעות סוכרתיות, הקלה על אזור הפה והשיניים ועוד.

יוצאים לאימון? אל תשכחו את בי קיור לייזר

לבי קיור לייזר מכשירים ייעודיים לטיפולים שונים. המכשיר שבו משתמש יניב הוא בי קיור לייזר ספורט, שנועד לטיפול בבעיות אורתופדיות ובכאבים הנובעים מדלקות ופציעות ספורט אקוטיות וכרוניות. מכשיר זה מטפל בפציעות בשרירים, בכאבים בגב התחתון  וכמובן במפרקים בבעיות ברכיים ומרפק טניס.

"כמי שעוסק בספורט אני יודע שהתמדה מביאה לתוצאות", מסכם יניב. בי קיור לייזר אכן מביא לתוצאות, ולראיה ההמלצות הגורפות שמתקבלות עליו מבכירי האורתופדים בישראל, מרופאי ספורט, כירופורקטורים ופיזיותרפיסטים. הוא הוכתר במחקרים רבים בישראל ובעולם כאחד המכשירים היעילים בעולם לטיפול בפציעות.

מכשיר הבי קיור לייזר קל לשימוש ונייד, כך שתוכלו לקחת אותו אתכם לאימון עצמו ולטפל בעצמכם מיד כשאתם חשים כאב. עושים ספורט? אל תצאו מהבית בלי בי קיור לייזר.