תוכן שיווקי| האמור אינו מחליף טיפול תרופתי ככל שזה הומלץ על ידי הרופא 

מכשיר הבי קיור לייזר- פטנט ישראלי ייחודי לטיפול בכאבים ודלקות

הכירו את בי קיור לייזר, מכשיר רפואי לשימוש ביתי שמציע טיפול בלייזר רך, זהה לזה שניתן בעבר ע"י המכונות במרפאות הכאב ובבתי החולים, רק במכשיר בגודל של שלט טלוויזיה. הבי-קיור לייזר מציע טיפול מלא בלייזר רך עם שטח טיפול של כ- 4.5 ס"מ. גודל שטח הטיפול של הבי קיור לייזר מאפשר לו לפרוס את הטיפול על שטח רקמות רחב יותר ובכך לטפל בדלקות, בכאבים ובפצעים קשיי ריפוי בצורה אפקטיבית יותר.

המחקרים קובעים! בי קיור לייזר יעיל בטיפול בכאבים כמו משככי כאבים

במחקר שנערך באוניברסיטת Sapienza ברומא, אשר השווה בין טיפול תרופתי בכאב לבין טיפול בבי קיור לייזר לכאבי מפרקים, התקבלו תוצאות מעניינות: הוכח כי השימוש בבי-קיור לייזר לשיכוך כאבים במפרק יעיל באותה מידה כמו הטיפול התרופתי. על התוצאות הללו יש להוסיף את העובדה כי בניגוד לתרופות לשיכוך כאבים, בי-קיור לייזר מציע טיפול טבעי לחלוטין, לא פולשני בטוח לשימוש והכי חשוב ללא תופעות לוואי. מחקרים נוספים הראו יעילות מובהקת בטיפול בבי קיור לייזר בכאבים מסוגים שונים, כולל אורתופדיים, כאבי שיניים, החלמה מניתוחים, טיפול בפצעים קשיי ריפוי וכאבים נוירופתיים.

אבל מה אומרים הלקוחות?

"מה לא ניסיתי", מספרת הלן (73, רמת גן): "כאבי הברכיים שלי היו פשוט בלתי נסבלים, לא היה לי שמץ של מושג מה אני עושה והאם בכלל יש סיכוי שיום אחד זה ייפסק. היו ימים שבהם זה כבר היה בלתי נסבל, אבל הייתי חסרת אונים. חברים סיפרו לי על הבי-קיור לייזר, והאמת היא שחששתי. כבר הייתי מתוסכלת מכל הטיפולים האחרים, ולא חשבתי שדווקא המכשיר הזה הוא זה שיצליח. ההפתעה הייתה טובה. הכאבים עברו ולשמחתי לא היו תופעות לוואי ואפילו לא הייתי צריכה לצאת מהבית לטיפולים - שזה נדנוד לא קטן" גם אלי (56, חיפה) לא האמין "הייתי סקפטי בהתחלה. איך לא נהיה סקפטיים? כל החיים מלמדים אותנו שאין כזה דבר פתרונות קסם. וכאן זה נראה קל מדי - לטפל בכאבי הגב בבית? לבד? בכמה דקות בכל יום? וזה באמת מה שיעזור איפה שכל הרופאים לא הצליחו? אחרי שניסיתי את הבי קיור לייזר אני יודע שיש גם הפתעות בחיים".
מחקר שנערך על ידי מכון גיאוקרטוגרפיה בין לקוחות בי קיור לייזר הראה כי הכאב כבר לא מנהל את המטופלים שמשתמשים בבי-קיור לייזר.  התוצאות החשובות ביותר הן אלו שמראות שהמשתמשים בבי-קיור לייזר לטיפול בכאבים בלתי נסבלים , חוו ירידה משמעותית בדרגת הכאב. 60% מאלו שסבלו מכאב בלתי נסבל (דירגו את כאבם ברמות 8-10 בסולם דירוג כאב הנע מ 1 עד 10), חוו ירידה משמעותית מכאב בלתי נסבל לכאב שהם הגדירו ככאב נסבל (דרגת כאב 7 ומטה). בזכות הבי-קיור לייזר מטופלים רבים מסוגלים היום לעשות פעילויות תפקודיות וחברתיות שנמנעו מהן בעבר, כמו לצאת לעבודה, לערוך קניות, לטפס מדרגות, לנסוע לטיולים ולחיות חיים טובים ומלאים, גם אם הכאב קיים ברקע.

רוצים לדעת אם המכשיר שעזר ללמעלה מ-140 אלף מטופלים בארץ ובעולם יכול לעזור גם לכם?

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: