כאבים גופניים הם מהכאבים המציקים האלו, שקשה להבין מאיפה הם בדיוק נובעים ואיך לטפל בהם. אז אנחנו מעמיסים על הגוף כדורים, מורחים משחות, מנסים טיפולים פיזיותרפיים, וכשאלו לא עוזרים או שההתקדמות איטית או מעיקה, אנחנו פונים לפתרונות אחרים - הכל כדי שהכאב סוף סוף יעבור ואנחנו נחזור לשגרת חיים נורמלית ובריאה.
הבעיה היא שכל הפתרונות האלו - בין אם פתרונות אלטרנטיביים, דיקורים, טיפולי לייזר או משחות מיוחדות כאלה או אחרות - בדרך כלל עולים סכום לא קטן של כסף, ולא תמיד פותרים את הבעיה. מרוב האופציות והפתרונות השונים שהשוק היום מציע, שלא נדבר על דעות שונות שאנחנו מקבלים מהשכנה, מהדוד של הגיס ומהחברה מהעבודה, קשה להבין במה להשקיע כסף ומה באמת עשוי לפתור סוף סוף את הכאבים הכרוניים בגב, ברגל או בכתף. לכן, אנשים רבים מהססים לנסות אופציות שונות ולקחת סוג של "הימור" שאולי, ואולי לא - יפתור את הבעיה, והבחירה הזו עשויה לגרום לייאוש אמיתי.

בי-קיור, הטכנולוגיה החדשה שתציל אתכם מהכאבים

אז תנו לנו לפתור לכם את הדילמה, ולעשות לכם היכרות עם מכשיר חדש ומהפכני בתחום כאבי הגוף. וכן, אנחנו יודעים מה אתם חושבים עכשיו: הנה עוד פתרון אופציונלי נוסף להוסיף לערימה ההולכת וגדלה... אז אל דאגה, עכשיו לא תאלצו לפחד מרכישה יקרה שלא תסייע, כי בי-קיור לייזר מציעה לכם התנסות במכשיר המהפכני במחיר המתאים לכל כיס. אבל לפני שנגיע לאותיות הקטנות

מעוניינים להתנסות בפלא הטכנולוגי ולגלות בעצמכם שזה עובד >>


מה זה בכלל בי-קיור לייזר?

מכשיר בי-קיור לייזר הוא מכשיר נייד, קל ונוח לשימוש בייתי, העושה פלאים בשיכוך כאבים. המכשיר, שהוא פיתוח ישראלי שצובר תאוצה בכל העולם - עושה שימוש בטכנולוגיית לייזר רך, החודרת לעומק הרקמות, מעוררת את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ומשחררת אנדורפינים המסייעים לשיכוך הכאב.
המכשיר זכה לאישור רפואי במדינות רבות בעולם, ומציע טיפול נרחב ומקיף למגוון רחב של בעיות גופניות שונות, כגון: כוויות, צלקות ופצעים קשי ריפוי. המכשיר נוח מאוד לשימוש ביתי, ומאפשר לכל אחד לעבור טיפול בלייזר רך בביתו במקום בקליניקה רפואית.

הטיפול עדין ואיננו פולשני וללא תופעות לוואי. פלוס גדול נוסף, הוא דרך הטיפול - הטיפול בבי-קיור הוא קצר ונוח, ואורך שש דקות פעמיים ביום - אצלכם בבית על הספה או המיטה. בקיצור, מהמכשירים האלו שאתם פשוט חייבים אצלכם במגירה לכל צרה שלא תבוא.

מפציעות ועד דלקות: הכאבים בהם מטפל המכשיר

מכשיר הבי קיור מטפל במגוון רחב של פציעות וכאבים אקוטיים, בין אם אנחנו סובלים מהם לפעמים, פה ושם, ובין אם מדובר בפציעות כרוניות - כאבי צוואר, גב, כתף, דלקות, מפרקים, כפות רגליים, פריצות דיסק וכו'. מכשיר הבי קיור מטפל ביעילות רבה גם בפצעים, פצעי לחץ, פצעי סוכרת, כיבים ופצעים קשים לריפוי. לא סתם, יעילותו הוכחה בתוצאות של למעלה מ-2000 מחקרים, שזו הכמות הגדולה ביותר שהושקעה עד היום במחקר על מכשיר מסוג זה.

התנסות במחיר שווה לכל כיס

בבי-קיור מבינים את הדילמה שלכם, ואת הפחד מלרכוש מכשירים או טיפולים יקרים שלא ישנו את המצב הקיים. לכן, הם מציעים לכם התנסות במחיר מוזל המתאים לכל כיס. אתם תקבלו את המכשיר הביתה למשך חודשיים, ותזכו להכיר את המכשיר, לבחון אותו ולהשתמש בו לאזור הכואב. אם לאחר השימוש לא תהיו מרוצים מהתוצאות, תוכלו להחזיר את המכשיר ללא כל בעיה, בכפוף לתקנון החברה, עד גמר המלאי. אם תגלו שהמכשיר עשה פלאים והכאב הולך ונעלם - תוכלו להשלים את הסכום, לרכוש את המכשיר ולהשלים את הטיפול; בלי דילמות, בלי ייאוש, בלי פחד ובלי חשש. במילים אחרות, לא נותרו לכם סיבות להמשיך לסבול ולחיות עם הכאב.

אין סיבה להמשיך לחיות עם הכאב! המכשיר היעיל ביותר מגיע אליכם הביתה להתנסות

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: