הכאבים שבעבר היו נחלתם של הגיל השלישי בלבד, כבר מזמן פילחו את דרכם לדורות הצעירים והיום תוכלו למצוא בני 30-50 שסובלים מכאבים בברכיים. את הסובלים מכאבי הברכיים לא קשה לזהות, הם לרוב לא יוכלו לעמוד זמן רב, יחוו קושי בטיפוס מדרגות או הליכה ממושכת ובעיקר יתקשו לבצע פעולות שלפני כן נראו כל כך פשוטות.

על ברך אחת

הברכיים שלנו הן אחד המפרקים בעלי החשיבות הרבה ביותר בגופנו, הן סוחבות יותר ממחצית ממשקל הגוף ואחראיות בין היתר על היציבה, ההליכה והתנועה שלנו. כאשר הברכיים שלנו כואבות, זה פוגע בתפקוד שלנו, מקשה עלינו ופוגע לנו באיכות החיים. הסיבות לכאבי הברכיים הן רבות, מפריקה של הפיקה ועד שחיקה של הסחוס, אבל דבר אחד בטוח הטיפול בכאבי הברכיים חשוב על מנת לחזור לתפקוד ולשגרת החיים שהייתם רגילים אליה לפני הופעת הכאבים.

טיפול בכאבי ברכיים בלייזר רך-

אם אתם סובלים מכאבים בברכיים, ככל הנראה שפניתם לרופא שהפנה אתכם לקבלת טיפול במכונים שונים, נתן לכם זריקות, או כדורים ומשחות. אבל רבים מהטיפולים המוצעים היום לכאבי הברכיים מצריכים קביעת תורים, התרוצצות בין מטפלים וטיפולים עם תופעות לוואי לא נעימות. לכן שווה להכיר את הטיפול בלייזר רך שהוכח כיעיל לטיפול בכאבי מפרקים.


הלייזר הרך היא טכנולוגיה הנמצאת בעולמות הרפואה כבר למעלה מ- 40 שנה ונמצאה מוכחת מחקרית כיעילה בטיפול בכאבים, דלקות ופצעים קשיי ריפוי. מטופלים הסובלים מכאבים בברכיים יכולים להיעזר בלייזר על מנת להקל על הכאבים ואף לחזור לרמת תפקוד מלאה. מכשיר חדשני מציע טיפול ביתי קל ונוח בלייזר רך למגוון כאבים, גם לכאלו המופיעים בברך מסיבות של דלקות פרקים, קריעה של רצועות או כאבים פוסט ניתוחים להחלפת מפרק.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על הטיפול הביתי של בי-קיור לייזר בכאבי ברכיים? השאירו פרטים ! >>

  השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם:  המכשיר החדשני שהרופאים מכנים "פלא טכנולוגי"

  הכירו את מכשיר הבי-קיור לייזר, המכשיר מבוסס על פיתוח ישראלי חדשני ונחשב לפורץ דרך בארץ ובעולם בכל הנוגע לטיפול בכאבים. הבי-קיור לייזר עושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך אשר מעוררת את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. כל המילים האלו אומרות דבר אחד: הפחתה בכאבים וטיפול בשורש הבעיה. כל זה בטיפול ביתי, טבעי וללא כל תופעות לוואי. המכשיר המתקדם הזה יועד כולו לטפל בכאבי הברכיים שלכם והחדשות הכי טובות? הטיפול מתבצע באופן פשוט וקל, על ידי המטופל עצמו, בנוחיות של ביתו מבלי לקום מהספה. כל שעליכם לעשות הוא להניח את המכשיר על האזור הכואב למשך מספר דקות בכל יום על פי פרוטוקול הטיפול- וזה הכל.

  איך זה עובד?

  המכשיר משתמש בקרן לייזר בעצימות נמוכה, החודרת דרך העור אל הרקמות ופועלת על מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. השימוש בבי- קיור לייזר מגביר את שחרור ההורמון שאחראי על הפגת הכאבים- האנדורפין ובכך מקל על הכאבים מהם סובל המטופל. בנוסף לטיפול בכאבים, בי-קיור לייזר מטפל גם במקור הבעיה ומגביר שחרור של אנזימים נוגדי דלקות ומגביר את זרימת הדם במקום על מנת ליצור ניקוי רעלים מהיר יותר והזרמת דם חדש לאזור.
  יתרונות הבי קיור לייזר
  1. יעילות – הבי-קיור לייזר הוכח קלינית כמסייע בטיפול בכאבים ונמצא כטיפול יעיל ביותר. כך לדוגמה במחקר שנערך באוניברסיטת Sapienza ברומא, אשר השווה בין טיפול תרופתי בכאב לבין טיפול בבי-קיור לייזר לכאבי מפרקים, התקבלו תוצאות מעניינות: הוכח כי השימוש בבי-קיור לייזר לשיכוך כאביי פרקים יעיל באותה מידה כמו הטיפול התרופתי.  2. ללא תופעות לוואי ידועות, ללא סיכונים– הלייזר הרך הוא בין הטיפולים הבטוחים ביותר הקיימים. הטיפול אינו כרוך בכאב או בחום / קור, או כל אי נוחות גופנית ולשימוש בלייזר הרך לא תועדו כל תופעות לוואי או סיכונים בעוד שתרופות מאופיינות בתופעות לוואי, בחלקן קשות: בחילות, עייפות, עצירות, סכנת התמכרות, עמידות, דיכאון

  3. נוחות השימוש– הטיפול במכשיר בי-קיור לייזר נעשה בקלות רבה על ידי המטופל, במקום ובזמן הנוחים לו, בעוד שלטיפולים האחרים יש לקבוע תור מראש, לפנות מקום מיוחד ביומן ולצאת במיוחד מהבית או מן העבודה

  סובלים מכאבי ברכיים? השאירו פרטים עכשיו וקבלו את המכשיר לתקופת התנסות במחיר מיוחד ! >>

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: