כל תחום עיסוק היום, בא עם רשימה של כאבים שעלולים להגרם בעקבותיו. מורים, אחים ומלצרים נמצאים בקבוצת סיכון לדורבן העקב, סבלים ומובילים נמצאים בקבוצת סיכון לכאבי גב או ברכיים וספורטאים חשופים למגוון רחב של פציעות וכאבים. אם חשבתם שהעניין פסח על העוסקים במוזיקה, תחשבו שוב.

בשנים האחרונות יותר ויותר מוזיקאים, בעיקר כאלו שעובדים בצורה אינטנסיבית עם ידיהם כמו נגני פסנתר או גיטרה, מתלוננים על כאבים המתפתחים באזור שורש כף היד או בשם במקצועי, תסמונת התעלה הקרפלית. השימוש האינטנסיבי בידיים הוא גורם מרכזי להתפתחות התסמונת הקרפלית בקרב המוזיקאים.

מה היא תסמונת התעלה הקרפלית

על מנת להתמצא, התעלה הקרפלית ממוקמת ממש בשורש כף היד, שהוא החיבור בין הזרוע לבין כף היד שלנו. רוחבה של התעלה הוא כ- 2.5 ס"מ ובתוכה מצויים לא פחות מתשעה גידים האחראים בין היתר על תזוזת האצבעות שלנו. בנוסף אליהם נוכל למצוא בתעלה גם את העצב המידיאני, אחד העצבים המרכזיים באזור הגפה העליונה, שאחראי בין היתר על חלק מהתחושה בכף היד.

הגורמים להתפתחות התסמונת היוצרת כאבים עזים בשורש כף היד אינם חד משמעיים. אם זאת, ניתן לראות כי היא מופיע בשכיחות גבוהה בקרב אנשים שמבצעים עבודה מאומצת עם ידיהם, או כאלו המבצעים עבודות בהן יש חזרה על תנועות של שורש כף היד בתנוחה שאינה מומלצת. לכן אין זה מפתיע כי מוזיקאים רבים מתלוננים על כאבים באזור זה, עקב שימוש חוזר במפרק היד בזמן נגינה.

הכאבים המתפתחים לנגנים ביד עלולים להוביל למצב בו הם אינם יכולים להזיז את האצבעות, לחוש נימול בכפות הידיים או כאבים באזור שורש כף היד שימנעו מהם לנגן בכל כלי שהוא.

הטיפול שיחזיר אתכם לבמה

התסכול מחוסר היכולת לעשות את מה שאתה אוהב לעיתים גובר על תחושת הכאב ומביא אמנים רבים להמשיך למרות הכאבים, דבר שעלול להוביל להחמרה במצב, שעלולה להוביל לצורך בניתוח. אבל לפני שאתם מוותרים על האהבה שלכם למוזיקה או פוגעים לעצמכם בידיים, כדאי שתשמעו על המכשיר החדשני שמכולל מהפכה בעולם הטיפול בכאב ונמצא יעיל לטיפול בתסמונת התעלה הקרפלית ובעוד מגוון כאבים אורתופדיים, הבי קיור לייזר.

אם אתם לא מצליחים לנגן בלי לסבול מכאבים, כדי לכם לשמוע על המכשיר החדשני שכבר מזמן הפך למוצר חובה בכל בית. הבי קיור לייזר הוא מכשיר רפואי מאושר על ידי משרד הבריאות לשימוש ביתי המאפשר לכל אחד לקבל טיפול מלא בלייזר רך, הידוע ביכולותיו לטיפול בכאבים, בכל מקום ובכל זמן שתבחרו.

היתרון הגדול של הבי קיור לייזר הוא שמדובר בטיפול טבעי, לא פולשני וללא תופעות לוואי ידועות, שלא כמו משככי הכאבים שבאים עם רשימה ארוכה של תופעות שעלולות להגרם בעקבותיהם. מה גם שיעילותו של מכשיר הבי קיור לייזר הוכחה קלינית בלא פחות מ- 5 מחקרים בינלאומיים שונים, שהראו באופן חד משמעי כי הבי קיור לייזר יעיל לטיפול בכאבים כמו תרופות לשיכוך כאב ובלי תופעות לוואי.

צפו בסיפורה של נעמי- שניצחה את הכאבים בכף היד עם בי קיור לייזר

איך זה עובד?

המכשיר משתמש בקרן לייזר בעצימות נמוכה, החודרת דרך העור אל הרקמות ופועלת על מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. השימוש בבי- קיור לייזר מגביר את שחרור ההורמון שאחראי על הפגת הכאבים- האנדורפין ובכך מקל על הכאבים מהם סובל המטופל. בנוסף לטיפול בכאבים, בי-קיור לייזר מטפל גם במקור הבעיה ומגביר שחרור של אנזימים נוגדי דלקות ומגביר את זרימת הדם במקום על מנת ליצור ניקוי רעלים מהיר יותר והזרמת דם חדש לאזור.

הטיפול במכשיר לתסמונת התעלה הקרפלית הוא פשוט, מניחים את המכשיר באזור שורש כף היד, על פי נקודות הטיפול המומלצות, לבין 6-8 דקות פעמיים ביום. חשוב לזכור ש שם המשחק בטיפול במכשיר הוא התמדה, ככל שתעשו יותר טיפולים ותתמידו בהם, כך תוכלו לחזור לשגרת היצירה שלכם במהירות רבה יותר.

מתקשים להתגבר על הכאבים אבל רוצים כבר לחזור לנגן? זו ההזדמנות שלכם ליהנות מהיכולות של בי קיור לייזר במבצע התנסות מיוחד ל-60 ימים בכפוף לתקנון. השאירו פרטים עכשיו ותחילו לטפל בכאבים

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: