מטפלים בכאבים עם הבי קיור לייזר

רוצים להתנסות במכשיר למשך 60 יום במחיר מיוחד? לחצו כאן>>

אם אתם לא מצליחים לסחוב שקיות מהסופר, לנקות את הבית או אפילו להרים את הנכד – מזל טוב, כנראה עברתם את גיל 40.

מגיל מסוים – כולנו סובלים מכאבים שהורסים לנו את השגרה

אם יש משהו שמאפיין את כל האנשים המבוגרים, ללא יוצא מן הכלל, זה כנראה כאבים גופניים. בין אם זו בעיה אורתופדית, דלקת, כאבי גב או ברכיים, כמעט אף אחד לא מצליח לחמוק מהכאבים שצצים בגוף, בהתחלה לאט, ובהמשך מתפרצים בכל כוחם ופוגעים בשגרת היומיום.

אנחנו מנסים לשים קץ לכאבים הללו בכל דרך אפשרית: חלקנו מנסים משככי כאבים, עומדים בתור הארוך לטיפול הפיזיותרפיה, ובעיקר מנסים להתמודד עם השגרה החדשה והכואבת הזו. אם אתם מהנהנים מול מסך המחשב בהזדהות כואבת, כדאי שתכירו את המכשיר שעומד לשנות את חייכם: מכשיר הבי-קיור לייזר.

כיצד עובד המכשיר החדשני שהרופאים מכנים "פלא טכנולוגי"?

מכשיר הבי-קיור מבוסס על פיתוח ישראלי, ונחשב לפורץ דרך בארץ ובעולם בכל הנוגע לטיפול בכאבים גופניים. המכשיר עושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך, ולמעשה מעורר את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. כל המילים האלו אומרות דבר אחד: הפחתה בכאבים וטיפול בשורש הבעיה. כל זה בטיפול ביתי, טבעי וללא כל תופעות לוואי. המכשיר המתקדם הזה יועד כולו לטפל בכאבים של הגיל המתבגר, כמו בעיות בגב ובמפרקים. והחדשות הכי טובות? הטיפול מתבצע באופן פשוט וקל, על ידי המטופל עצמו, בנוחיות של ביתו. מניחים את המכשיר על האזור הכואב למשך מספר דקות – וזה הכל.

סובלים מפציעות ספורט? הטיפול שישנה גם את חייכם

מעבר לכאבים הכרוניים של הגיל המבוגר, כאבי גוף נפוצים נוספים אלו פציעות ספורט. בין אם אתם רצים, משחקים כדורסל, שוחים או רוכבים על אופניים, כנראה שעולם פציעות הספורט לא רחוק מכם. אלו יכולים להיות שרירים מתוחים, קרעים, נקעים, דלקות בגידים ועוד סוגים שונים של פציעות שעשויות להשבית את התחביב שלכם לתקופה ארוכה, ולגרום לכם להחליף את ריצת הבוקר בהמתנה בתור לפיזיותרפיסט.

המכשיר היחיד שהוכח מחקרית כיעיל עכשיו במבצע מיוחד! לחצו לפרטים>>>

אבל לא הכל אבוד; אותה טכנולוגיית לייזר רך יעילה במיוחד גם עבור פציעות ספורט. בי-קיור לייזר ספורט הוא מכשיר ייעודי לבעיות אורתופדיות וכאבים הנובעים מדלקות ופציעות ספורט אקוטיות וכרוניות.

המכשיר המופלא הזה יעזור לכם לחזור במהירות לפעילות הספורטיבית המועדפת עליכם, ויקל באופן משמעותי על הכאבים. מכשיר הבי-קיור לייזר ספורט מטפל במגוון רחב של תסמונות ודלקות, שרירים מתוחים ומכווצים, קרעים ונקעים, ואף מאיץ הליכי איחוי שרירים. ספורטאים רבים בארץ ובעולם, הן חובבים והן מקצוענים, משתמשים במכשיר באופן יומיומי, והוא אף נבחר כמכשיר הרשמי לטיפול בפציעות ספורט של הספורטאים האולימפיים הישראליים.

למה טכנולוגיית הלייזר הרך היא האידאלית לטיפול בכאבים?

הטיפול במכשיר הבי-קיור הינו טבעי לחלוטין, לא פולשני וללא תופעות לוואי מיותרות, והכי חשוב: הוא מטפל בבעיה מהשורש, ולא רק בתסמינים שלה. · ואל תשכחו את הנוחות שבטיפול – בי-קיור יחסוך לכם המתנה לתורים ארוכים ומייאשים לעזרה חיצונית, שכן הטיפול הוא ביתי, קל, ובטוח לשימוש, ואת התוצאות תראו בהקדם.

סובלים מכאבים, בעיות אורתופדיות או דלקות שהורסים לכם את השגרה? אין סיבה להמשיך לסבול

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: