בתי המרקחת בישראל מדווחים לאחרונה על עלייה בביקוש למשככי כאבים. אלא שבמקביל, מבין אלה שסובלים מכאבים אקוטיים או כרוניים - למשל, בגב ובברכיים - ניתן לראות יותר ויותר העדפה לפתרונות הטכנולוגיים החדשניים על פני הפתרונות התרופתיים האחרים. במילים אחרות: יש ביקוש הולך וגובר לבי-קיור לייזר, המכשיר הרפואי שהוא המוביל בישראל בטיפול בכאבים, המוכח מדעית, לטיפול עצמי בכאבים באמצעות טכנולוגיית לייזר רך. לעומת משככי הכאבים המסורתיים, מציע המכשיר המתקדם טיפול יעיל - וללא תופעות לוואי ידועות.

זה עובד: 190,000 לקוחות (לא פרזנטורים)

"זו בהחלט מגמה", אומר מוטי נבון, מנכ"ל החברה. "רבים נוטשים את הפתרונות הישנים, טובים ככל שיהיו, ועוברים לפתרונות מתקדמים. חלק גדול מאוד מהמכירות שלנו, הן לאנשים שכבר התעניינו בעבר, וכעת הם 'יורדים מהגדר', ומנצלים את אופציית ההתנסות המוקדמת במכשיר. מי  שמגלה את הסיוע וההקלה שהבי-קיור לייזר נותן  להם, ועושים את המעבר לטיפול עצמי, אבל ברמה מקצועית – אצלם בבית". במצטבר, יש לבי-קיור לייזר 190,000 לקוחות, לקוחות אמת". ההסבר האקטואלי למגמה: אם בימים כתיקונם, השגרה היומיומית איפשרה לחיות עם  הכאב, הרי בימי  סגר והגבלות על התנועה -  המצב הפוך.  כך קורה שאנשים הסובלים מכאבים אקוטיים או כרוניים - גב, ברכיים, מפרקים, צוואר – נמנעים מקבלת טיפולים מחוץ לבית, ומחפשים  פתרונות מתקדמים, בבית. כאמור, בתקופה הזו אנשים מחשבים מסלול מחדש, אך גם האפשרות להתנסות במכשיר בתנאים מיוחדים, מסייעת לרבים לקבל את ההחלטה.  
האינטרנט הנגיש את חויות ההצלחה של אנשים אמיתיים על יעילות הטיפול בבי-קיור לייזר, ואלה, לצד המחקרים - חוללו את התפנית הגדולה
  המגמה של העדפת פתרונות טכנולוגיים לטיפול בכאבים, בעיקר בי-קיור לייזר, על פני פתרונות תרופתיים, החלה עוד לפני משבר הקורונה. מנוע חשוב שגרם לאנשים לרדת מהגדר היו הרשתות החברתיות, בהן רבים נחשפו לחוויות הצלחה אותנטיות של ישראלים שהחליטו לנסות את הטיפול היעיל של בי קיור לייזר, והסכימו לשתף את הציבור.

היעילות של בי-קיור לייזר הוכחה במחקרים קליניים בינלאומיים

כבר מזמן יציאתו לשוק, סומן הבי-קיור לייזר כמכשיר פורץ דרך בתחומו ויצר לא מעט עניין בקרב קהילות רפואיות בארץ ובעולם. זאת בזכות פטנט ייחודי (רשום) שאיפשר למכשיר לספק טיפול מלא בלייזר רך, ברוחב אלומה גדול ובעוצמה מרבית. לאורך השנים נעשו  מחקרים שהישוו את יעילות בי-קיור לייזר, אל מול טיפול קונבנציונלי בתרופות לשיכוך כאבים. המחקרים שבדקו והוכיחו את יעילות הבי-קיור לייזר פורסמו במגזינים רפואיים ברחבי העולם. סקירה ספרותית שפורסמה במגזין הנחשב Phototherapy And Laser Surgery בדקה את יעילות המכשירים הביתיים  בטיפול בכאבים ובפצעים. מתוך למעלה מ-250 מחקרים, נבחרו באמצעות קריטריונים נוקשים 14 שהוצגו בסקירה כאשר 4 מתוכם מחקרים שנעשו על טיפול במכשיר הבי קיור לייזר. תוצאות המחקרים, שחלקם בחנו ביצועים ישירים ביחס לתרופות, הוכיחו מובהקות יוצאת דופן בפער היעילות בין קבוצת הלייזר הפעיל לבין קבוצת הביקורת.  
מחקר כפול סמיות שנערך באוניברסיטת Sapienza ברומא בקרב 90 מטופלים חשף: "השימוש בבי-קיור לייזר לשיכוך כאבים, יעיל כמו הטיפול התרופתי"
  מחקר אחרי מחקר הוכיחו את היתרון הגדול של הטיפול בכאב בלייזר רך על פני הטיפול התרופתי, אך גם ל לא קשר לתוצאות המחקרים מתברר היתרון הבולט במיוחד של הבי-קיור לייזר: הוא מטפל גם בכאב וגם במקור הבעיה. בנוסף, הטיפול הוא טבעי, לא פולשני וללא  תופעות לוואי ידועות. במחקר של אוניברסיטת Sapienza ברומא, בו נערכה השוואה בין טיפול תרופתי בכאב מול טיפול בבי-קיור לייזר לכאבי מפרקים, נחשף כי השימוש בבי-קיור לייזר לשיכוך כאבים הוכיח יעילות זהה לטיפול התרופתי. מחקר זה, שפורסם כבר ב-2019, וזכה לתהודה רבה והתניע תהליך ההתעוררות של הצרכנים הפרטיים בעולם לגבי האיכויות והיתרונות הבלעדיים של בי-קיור לייזר. מחקר מפורסם נוסף של אוניברסיטת Perm ברוסיה, בדק את מהירות ואיכות השיקום של מטופלים לאחר השתלות שיניים. המחקר מצא שבי-קיור לייזר הפחית את הכאבים של המטופלים פי 3.5 מאלו של המטופלים בקבוצת הביקורת, ואף לא היה צורך במתן משככי כאבים לקבוצה שטופלה במכשיר. המחקר גם הראה שיקום מהיר יותר, בנוסף לטיפול בכאב".

ידידותי, קל, נייד ונטען, פשוט לשימוש עצמי ומשפחתי. גם  לילדים!

לחוויות ההצלחה הרבות המוצגות ברשת, בין השאר באמצעות סרטוני וידאו אישיים של משתמשים שטיפלו בעצמם באמצעות בי קיור לייזר בישראל וברחבי העולם, היתה השפעה נוספת – אפשר היה להיווכח עד כמה המכשיר קל, נוח, ופשוט לשימוש עצמי בבית, או בכל מקום שנוח למטופל. 6-8 דקות לכל נקודת טיפול על פי הפרוטוקול,  פעמיים ביום. גילוי זה, עבור מי שרק נחשף לטכנולוגיה, היה "משנה משחק". למעשה, בי-קיור לייזר מאפשר לכל אדם ליהנות מהיתרונות של הרפואה המתקדמת והמקצועית ביותר, באופן אישי – בכל  מקום שיבחר. מדובר בפתרון שהוא גם מדעי ובעוצמה מקצועית יעילה, וגם נייד ומאפשר טיפול נוח בכל מקום בגוף – או בכל מיקום. בלי תלות בתקע ובאורך החוט... הוא ידידותי במיוחד (וגם נראה טוב, יש לומר) - מה שהופך את המכשיר למוצר חובה בכל בית – ושימושי לכל המשפחה, וגם לטיפול לילדים!    

רוצים גם אתם לקחת שליטה על הכאבים שלכם? קחו את בי קיור לייזר ל-60 ימי התנסות במחיר מיוחד ותראו בעצמכם איך עובד הפלא הטכנולוגי! השאירו פרטים עכשיו
  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: