במהלך שני העשורים האחרונים התפתחה מאוד המודעות לטיפולי אנטי-אייג'ינג. מאחר שהטכניקות והתרופות הרבות הפכו לנגישות, מיליוני נשים וגברים ברחבי העולם משקיעים בכל שנה כספים רבים בטיפולים להצערת הפנים.

אחת הטכניקות המתקדמות יותר היא שימוש בלייזר רך (הקרוי גם "לייזר קר"), שהפונקציונליות שלו גדולה ביותר ומכסה גזרות רבות של טיפולים. ברמה האסתטית, שימוש בלייזר רך מטפל בפגמי עור רבים, בהם טשטוש צלקות, אקנה, הרפס וכיבים ומסייע להקניית מראה בוהק וחלק יותר לגוף. הטיפול צבר פופולריות רבה בקרב המעוניינים לשפר את המראה החיצוני, אולם ללייזר רך יש שימוש נוסף, חשוב לא פחות: טיפול בדלקות והפחתת כאבים.

מה זה "לייזר רך"?

ב-1967 ערך הרופא ההונגרי אנדרה מסטר סדרה של ניסויים כדי לבחון את השפעת הלייזר על סרטן העור, וגילה שהוא עוזר להצמחה מהירה יותר של שיער. מאז גילויו השתכללו השיטות והלייזר הרך הצליח לעזור בבתי החולים למטופלים רבים שסבלו מדאבת שרירים (פיברומיאלגיה), כאבי גב, דלקות, כאבי ברכיים, צוואר, גידים ועוד.

הטיפול מתבצע באמצעות אנרגיית אור בעוצמה נמוכה. הלייזר הרך פועל על פני העור, ובו זמנית חודר דרך העור לעומק הרקמות וללא אפקט של חימום או פגיעה בעור. הוא מעורר את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף באמצעות הפעלת התאיות והמרצת מחזור הדם. כתוצאה מכך, הכאבים פוחתים והדלקות נעלמות, תוך המרצת מנגנון ההחלמה הטבעי של הגוף.

ומה לגבי הצערה אסתטית דרך התחדשות העור וזיהומים? שימוש בלייזר רך פותר גם בעיות דרמטולוגיות רבות, משום שהוא ממריץ את מחזור הדם ומאפשר הזרמה מוגברת של חמצן וחומרי אנרגיה למקום הפגוע. מאחר שהעור שלנו נתון למתקפה בכל רגע נתון, אפילו עם מערכת חיסונית טובה, מרבית בני האדם סבלו בחייהם מפגע עור כזה או אחר וזקוקים לפתרון מסיבות אסתטיות או פיזיות.


מדוע דווקא בי קיור לייזר?

טכנולוגיית הלייזר הרך הייתה בעבר נגישה רק בבתי החולים, אך בשנים האחרונות יצא מכשיר חדש בפיתוח ישראלי: בי-קיור לייזר. הוא מהווה פריצת דרך בתחום טיפולי הלייזר, מאחר שהוא משלב את עוצמות הריפוי של מכונת הלייזר הקלינית המקצועית במכשיר קל, נייד, נטען וחשוב מכל – לשימוש בבית, בעבודה ובעצם בכל מקום.

הטיפול בבי-קיור לייזר טבעי, לא פולשני, ללא תופעות לוואי ובלי נזקים מצטברים. מחקרים קליניים גילו שהטיפול מקל משמעותית על מפרקים קטנים, ושהשפעתו גדולה לא פחות מזו של משככי כאבים. הוא קצר ונוח – פעמיים ביום למשך שש דקות על האזור הכואב.

הממסד הרפואי ממליץ על בי-קיור לייזר, בו נעשה כיום שימוש שוטף במרבית בתי החולים והמרפאות המרכזיות בישראל.

מכאבים לבעיות עור – כל הפתרונות במכשיר נייד אחד
בי-קיור לייזר יעיל למגוון רחב של בעיות עור, בזכות יכולתו לעורר את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. הוא מעודד ייצור קולגן ואלסטין, המסייעים בזירוז איחוי הרקמות לאחר פגיעה ומסייעים בהתחדשות העור. דרך המרצת מחזור הדם הוא מאפשר הזרמה מוגברת של חמצן וחומרי אנרגיה למקום הפגוע. השימוש במכשיר מסייע לטפל במגוון גדול של בעיות עור, כמו אקנה, הרפס, כיבים, כוויות, צלקות ועוד, כשהוא עוזר בהפחתת הכאבים, סגירת הפצעים והפחתת הזיהומים. שימוש בבי-קיור לייזר יעיל גם לצורך קמטים בכך שהוא מקטין את עומק הקמט ושטחו.

טיפולי אנטי-אייג'ינג עשויים להיות כרוכים בחוסר נעימות, בטרחה ובעלויות יקרות. השימושים הרבים של בי-קיור לייזר הופכים אותו לאחד הפתרונות הטובים והחסכוניים ביותר לכל סוגי הטיפולים, כשגם רופאים בכירים רבים מכירים ביעילותו הרבה וממליצים עליו. בי-קיור לייזר בטוח לשימוש בכל אזורי הגוף, וסיועו להחלמה מפצעים, מכאבים ומפגמי עור הופך אותו למכשיר שמספק מגוון רחב של פתרונות עבור אלה שרוצים להרגיש רעננים ביותר, בנפשם ובגופם.