אחד מהסיבוכים הגדולים והמסוכנים של הסוכרת הוא פצעי הסוכרת, המתפתחים בכל שנה בקרב כ-30,000 מהחולים. למרבה הצער, רבים מן החולים אינם מצליחים להתמיד לאורך זמן באורח החיים המגביל הנדרש לשם הטיפול, והפצעים הופכים לכיבים עמוקים ועלולים להתדרדר עד למצב שבו אין ברירה אלא לכרות את הגפיים בניתוח.

הטיפולים הרפואיים השונים אינם מבטיחים החלמה של הפצעים. על אף הטכנולוגיה המתקדמת בעולם הרפואה, רק 20-30 אחוזים מהחולים הסובלים מפצעי סוכרת ירפאו מהפצע בתום שלושה חודשי טיפול. אי לכך, בישראל מתבצעות למעלה מאלף קטיעות רגליים בשנה.

לא נשאיר אתכם עם הסטטיסטיקות המנבאות אסון. למרבה השמחה, יש פיתרון חדש ופורץ דרך: מחקר קליני שנערך בבית החולים "הדסה" עין כרם הוכיח חד משמעית כי טיפולים במכשיר "בי-קיור לייזר פרו" נמצאו יעילים והביאו לתוצאות מרשימות בסגירת פצעי סוכרת.

המחקר הוכיח: סגירה מוחלטת של הפצע בתוך זמן קצר

בכנס האורתופדיה השנתי, בדצמבר 2017, הוצגו לראשונה תוצאות מחקר מדהים שנערך בבית החולים "הדסה". בניסוי חילקו את החולים לשתי קבוצות, קבוצה אחת קיבלה טיפול שמרני ובנוסף, טיפול ב"בי-קיור לייזר פרו". והקבוצה השנייה טופלה על ידי פלצבו (מכשיר דמה נטול אפקט).

תוצאות המחקר הוכיחו חד משמעית כי "בי-קיור לייזר פרו" יעיל ביותר לטיפול בפצעים סוכרתיים. ל-7 מתוך 10 חולים שטופלו בבי-קיור לייזר פרו נרשמה סגירת פצע של מעל 90 אחוזים! בחלק מן המקרים, הרופאים נדהמו לראות כי הפצע נסגר לחלוטין תוך שלושה חודשי טיפול בלבד! בסך הכול אחוז סגירת הפצע הכללי של קבוצת הבי-קיור לייזר פרו עמד על 85 אחוז – נתון מדהים לכל הדעות. כמובן, בכל המשתמשים במכשיר לא התגלו תופעות לוואי כלל.

"לאחר חודש וחצי הורדתי את כמות משככי הכאבים שנהגתי לקחת בכ-75%"

מדובר במכשיר הפועל בשיטת הלייזר הרך, טכנולוגיה מתקדמת שמקבלת בשנים האחרונות יותר ויותר חשיפה והכרה בעולם הרפואי ובבתי החולים. הבי-קיור לייזר פרו חזק יותר מהמכשירים הקיימים המטפלים בכאב והוא מהווה בשורה של ממש עבור חולי הסוכרת.


"בי קיור לייזר פרו הציל לי את הרגל", מספר עזרא משעל, בן 90 מבת ים, שסבל מפצע קשה ריפוי במשך קרוב לשנה. גם שמואל אידלר, בן 92 מחולון, שסבל מכאבים עזים בגלל פצע שלא החלים במשך חצי שנה – השתמש בבי קיור לייזר במשך 3 חודשים ודיווח כי הפצע נסגר לחלוטין. "הכאבים ירדו פלאים, לאחר חודש וחצי הורדתי את כמות משככי הכאבים שנהגתי לקחת בכ-75%".

אז, איך זה עובד? במקרה של פציעה או טראומה, תאי הגוף נמצאים במצב של לחץ. מצב זה מביא לירידה ברמת האנרגיה והחמצן ולגרימת דלקות ופגיעה בתאים. השימוש בלייזר הרך מגביר את רמת ה-ATP "נשא האנרגיה" ובכך מעלה את רמת החמצן בתא ומעודד חידוש תאים.

בנוסף, הלייזר הרך מעודד הפרשת חומרים חיסוניים המסייעים להאצת סיום השלב הדלקתי בפצע, והפרשת חומרים המסייעים לחידוש הרקמות וכלי הדם. הטיפול אינו כרוך בכאב, אין לו תופעות לוואי והוא חוסך זמן, טרחה וכסף.

למה דווקא בי-קיור לייזר ולא מכשיר אחר?

משום ש"בי-קיור לייזר פרו" הוא המכשיר היחיד בעולם המאפשר טיפול בשטח גדול יחסית, של עד 4.5 סמ"ר. הטיפול בשטח פנים רחב מאפשר כיסוי ואפקטיביות רבים יותר והחלמה מהירה של הפצע. מכשיר הבי-קיור לייזר נמצא בשימוש בחמישה בתי חולים מהמובילים בישראל, ובמספר מדינות נוספות: קנדה, פינלנד, טורקיה, רומניה, ויאטנם והונג קונג. המכשיר מומלץ לשימוש על ידי רופאים בכירים ומטופלים רבים ברחבי העולם, המעידים על תוצאות טובות ונוחות גבוהה לשימוש.

הטיפול בבי קיור לייזר אינו מסובך – פשוט, השתמשו בו במשך 2 דקות על שולי הפצע בכל נקודה, ובנוסף – 30 שניות על הפצע עצמו, בכל נקודה. ברוב המקרים, כבר לאחר 14 יום תראו שיפור. במידה ולא, תוכלו להעלות את זמן השימוש ב-50%.

אל תאבדו תקווה: יש פתרון והוא עובד!

אם גם אתם סובלים מפצעי סוכרת, אל תתנו למצב להתדרדר – צרו קשר לפרטים וקבלת מידע נוסף על מכשיר בי קיור לייזר פרו כאן.

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: