כולנו חווים כאבים שונים ופציעות שונות במהלך השנים, ולא משנה באיזה גיל אנחנו – זה יכול להיות אבא שחוזר עם כאבי גב מהעבודה, הבן שחוזר עם כאב בקרסול מחוג כדורסל או הילדה שעברה טיפול שיניים ולא מפסיקה להתלונן על הכאבים. אז הגיע הזמן להכיר את הפיתוח הישראלי שאתם חייבים אצלכם בבית: בי-קיור לייזר, מכשיר לטיפול ביתי, המבוסס על טכנולוגיית הלייזר הרך, ששם את כל הכאבים בכיס הקטן. בי קיור לייזר הינו פיתוח חדשני ומהפכני, השימושי למגוון רחב של מצבי כאב. המכשיר מציע טיפול טבעי לחלוטין, ולא מדובר בתרופות או כדורים, ולכן הוא אידאלי גם עבור ילדים קטנים ולא רק עבור, למשל, סבתא שסובלת מכאבי ברכיים או כאבים במפרקים. למעשה, לפי סקר של מכון גיאוקרטוגרפיה, אצל כ-40% מבתי האב המחזיקים במכשיר בי-קיור לייזר, יותר מאדם אחד משתמש במכשיר, לכן גם משפחות רבות מחזיקות מספר מכשירים, כדי להימנע מהיווצרות "תור" לשימוש.


טיפול בכאבים

לא רק למבוגרים - טוב אפילו לילד שחוזר מכדורסל

בבתים שמחזיקים את המכשיר, זה נוהל מוכר… הילד חזר פצוע ממשחק כדורגל בשכונה? בי-קיור לייזר - נשיקה, וההקלה תגיע בקרוב. אבא חזר מנסיעה ארוכה וסובל מכאבים בצוואר? מדליקים את הטלוויזיה על התוכנית האהובה, נחים קצת, ובינתיים המכשיר מטפל בכאבי הצוואר והעורף. המכשיר מטפל במגוון רחב של תסמונות ודלקות, שרירים מכווצים, קרעים, כאבי שיניים ופצעים – כך שכל אחד יכול לעשות בו שימוש בשלב כזה או אחר, ובכל גיל. מדובר במכשיר נייד, קל משקל וקל לשימוש, שלא דורש הדרכה מיוחדת, וכמובן רב שימושי וניתן להעברה בין בני המשפחה – בקיצור, מהדברים שאחרי שהם בבית, לא מבינים איך הסתדרנו בלעדיהם קודם.

טיפול בכאבי ברכיים

יכול להיות שמכשיר אחד פותר כל כך הרבה בעיות וכאבים? בהחלט, גם המחקרים מוכיחים -  בי-קיור לייזר מאפשר טיפול במגוון רחב מאוד של בעיות מאחר והוא מאיץ מנגנוני ריפוי טבעיים המאפשרים שיקום רקמות פגועות והפחתת דלקות. תומכים בכך גם המחקרים השונים - שני מחקרים מאיטליה על בי-קיור לייזר הראו יעילות משמעותית בטיפול בכאבי מפרקים, מחקר חשוב ברוסיה הראה יעילות פורצת דרך ממש בטיפול ברקמות לאחר ניתוחי השתלה, האצת החלמה והחלמה וקליטה טובה של השתל תוך הפחתת זיהומים. מחקר נוסף חשוב ביותר שנערך בהדסה הראה שהמכשיר יעיל ביותר בסגירת פצעים סוכרתיים ומחקר נוסף מברזיל הראה גם יעילות בשיקום לאחר ניתוחי גב. בין אם מדובר בכאב גב, בדלקת בברכיים כתוצאה משחיקת סחוסים, בכוויות, בפגיעה ברצועות או בגידים וכולי - בכל המקרים הללו הבי-קיור לייזר מסייע כיוון שבכולם נדרש סיוע לשיקום הרקמות שנפגעו. המכשיר מעניק את הסיוע הזה.

איך עובדת הטכנולוגיה המהפכנית שפותחה בישראל?

מכשיר הבי-קיור לייזר הוא פיתוח ישראלי, המבוסס על טכנולוגיית הלייזר רך, שמעורר את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף, מחזק את התקשורת הבין-תאית וממריץ את תאי הדם. אלומת הלייזר חודרת לעומק הרקמות, משחררת אנדורפינים המשככים כאב ומייצרת אנזימים הנלחמים בדלקות. כל הפעולות הייחודיות והחיוניות האלו מרוכזות במכשיר אחד ביתי, נייד ויעיל, שנמצא תמיד בהישג יד, במגירה של שידת חדר השינה, או בארון התרופות.

מהם היתרונות הגדולים של בי קיור לייזר?

  • הטיפול בבי קיור לייזר הינו טבעי לחלוטין - אינו פולשני, אינו מכיל כימיקלים ולא גורם לתופעות לוואי. בי קיור לייזר מטפל בבעיה מהשורש ולא רק בכאב, ביעילות ובנוחות, ללא סיכונים מיותרים, ולכן מותאם לכל בני המשפחה, בכל גיל.
  •  רכישה אחת ואתם מסודרים - עם בי-קיור לייזר אתם לא צריכים דבר נוסף, עזרים או תוספים, אתם ובני משפחתכם תיהנו מהמכשיר לשנים ארוכות עם טיפול יעיל כמעט לכל כאב.
  •  מכשיר אחד מתאים למגוון כאבים - יכול לטפל בכאבים של כל בני המשפחה.
  •  אין צורך לצאת מהבית ולחכות בתורים: מכשיר לטיפול בכאבים שנמצא תמיד במגירה, בהישג יד.

 B- Cure Laser


 בי-קיור לייזר - מכשיר אחד לטיפול בריא ויעיל בכאבים של כל בני המשפחה  >>>
  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: