כל מי שעוסק בפעילות גופנית באופן מקצועי או כתחביב חשוף לפציעות ספורט שעשויות להשבית או לפגוע בהישגים. השחקנים האולימפיים חברי המשלחת הישראלית יודעים זאת יותר מכולם, והם חשופים יותר מכל לפציעות או לכאבי ספורט במהלך התחרויות המאתגרות שנערכות במסגרת המשחקים האולימפיים. בשל כך, הסגל הרפואי של המשלחת האולימפית בחר בבי-קיור לייזר ספורט כמכשיר הרפואי הרשמי שייצא עם המשלחת האולימפית לריו, ויסייע לספורטאים בטיפול בפציעות ובכאבי הספורט במהלך התחרויות.

דר' לובה גליצקיה, הרופאה של נבחרת ישראל למשחקים האולימפיים מספרת על תרומתו של בי-קיור לייזר לספורטאי הנבחרת: "לספורטאים תמיד דחוף להשיג הקלה מאוד ברורה מכאב ולזרז את החלמת הפציעה, כי פציעה תמיד קורית לספורטאי בזמן הכי פחות טוב.

בי-קיור לייזר ספורט נותן תוצאה מאוד טובה ומהירה להחלמה ממצבים רבים כמו חבלות טריות, נקעים בקרסול, קרעים ברצועות, טיפול בצלקות אחרי ניתוח. ספורטאי הישג נהנים מליווי רפואי ופיזיותרפי צמוד ומקבלים טיפולים ככל שהם צריכים. ספורטאי חובבן שנפצע באימונים בחדר כושר או בטי.אר.אקס, עד שהוא מקבל תור לאורתופד ועד שהוא מקבל תור לפיזיותרפיה עוברים חודשים במהלכם פציעה חריפה הופכת להיות פציעה כרונית. שימוש מופרז בתרופות אנטי דלקתיות רק מחמיר את המצב. שימוש בבי-קיור לייזר ספורט אינו פולשני, ויכול לתת פתרון מאוד יפה ומאוד הולם."

בי-קיור לייזר ספורט נמצא בשימוש הספורטאים הישראליים מזה שנתיים, לאחר שמר מיכאל שלוסר, יו"ר אריקה כרמל בע"מ, החברה שפיתחה ומשווקת את המכשיר, תרם לכל חברי המשלחת האולימפית הישראלית מכשירים בשווי מעל 120,000 ש"ח. "המפעל האולימפי הישראלי קרוב לליבי וללב משפחתי, ואנו תומכים ומאחלים הצלחה רבה לספורטאי הנבחרת. אנו שמחים שיש ביכולתנו לתרום להצלחת הספורטאים הישראלים במשחקים האולימפיים".

נטע ריבקין, המתעמלת האמנותית שזו עבורה האולימפיאדה השלישית, ונבחרה גם לשאת את דגל ישראל, מספרת: " אני מתאמנת בכל יום שעות רבות ובעקבות העומסים הכבדים התחלתי להשתמש בבי-קיור לייזר ספורט. אני משתמשת במכשיר לשמירה על המפרקים ולמניעה של כאבים הנובעים בדרך כלל מעומס יתר ומאימונים רבים".

טיפול בכאבי ספורט

צוות המשלחת מעיד שהמכשיר "מאפשר לספורטאיות ולספורטאים שנפצעים לחזור בצורה מהירה להתאמן ולייצג את מדינת ישראל בכבוד". דניאל פרנקל, שיאנית ישראל בקפיצה לגובה מספרת ש"תודות למכשיר אני מתאוששת מהר יותר, האימונים איכותיים והתוצאות השתפרו משמעותית".

מחקר שנערך במכון הפדרלי הרוסי לרפואת ספורט ובדק את יעילותו של בי קיור לייזר ספורט לטיפול בפציעות ברכיים אקוטיות וכרוניות, הראה יעילות של כמעט 90 אחוזים בהפחתת כאב וסיוע בחזרה לשגרת אימונים, בקרב 20 ספורטאי נבחרות מענפי ספורט שונים.

בי-קיור לייזר ספורט הוא חלק בלתי נפרד מאורח החיים של מאות אלפי ישראלים. מלבד השמירה על הבריאות, העיסוק בפעילות ספורטיבית גורם לסיפוק ומבטיח גוף חטוב ומחמיא. הפעילויות הספורטיביות הנפוצות ביותר הן בחדרי כושר, מכוני קאנטרי, רכיבה על אופניים, ספינינג, טניס או TRX וכמובן פילאטיס וקרוספיט. יחד עם זאת, לצד התרומה לבריאות מביאים איתן פעילויות מן הסוג הזה סיכון משמעותי לפציעות. פציעות אקוטיות וכרוניות, העלולות לפגוע באיכות החיים ולגרום נזקים בלתי הפיכים.

איך מתמודדים עם פציעות ספורט?

רשימת הפציעות שמלווה פעילות ספורטיבית מתחילה מאירועים קלים של מתיחה או דלקת בשרירים, ועד לנקעים, פציעות מורכבות בברכיים, בגב ועוד. מחקר של חברת אריקה כרמל גילה שהפציעה הנפוצה היא מתיחת שריר, ואחריה מתיחת רצועות וגידים ופצעים דלקתיים או זיהומיים. פציעות אלו היום קלות יותר לטיפול בזכות בי-קיור לייזר ספורט, שמאפשר לספורטאים לטפל בעצמם בכל זמן ובכל מקום, בלי לחשוש מתופעות לוואי או מינון יתר, בטיפול טבעי, בריא, בטוח וקל ולא פולשני. בנוסף, המכשיר הוא קל ונייד-175 גרם, ואפשר להשתמש בו בכל מקום וזמן. הוא מאגד 3 מחלקות רפואיות במכשיר אחד: מח' אורתופדיה, כאב, ודרמטולוגיה לטיפול בפצעים.

טיפול בכאבי ספורט

בי-קיור לייזר ספורט הוא מכשיר לייזר רך מדגם חדשני שמתאים למי שעוסק בספורט חובבני או מקצועני. הוא פועל על ידי טכנולוגיית לייזר רך אלומה בעוצמה של 250 מיליוואט. אנרגיית הלייזר היא 4.5 ג'אול לדקה, ועומק חדירתו לרקמה רכה הוא כ- 4 ס"מ, על פני שטח גדול יחסית של 4.5 סמ"ר ובאפקטיביות מוגברת. המכשיר יעיל עבור מתיחות שרירים בכתפיים, כאבים בצוואר, כאבי גב עליון וגב תחתון ופציעות שקשורות לברכיים כמו פגיעה ברצועות. בנוסף, המכשיר הוכח כיעיל מול כאבים לאורך רכס השוק ופציעות במפרקי הידיים. ניתן להיעזר בו כדי להתגבר על כאבי מרפק בטניס וקרעים בגידים.

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: