הדר' חגי אמיר, מומחה לכירורגיה אורתופדית, מספר על הפיתוח הטכנולוגי של בי-קיור לייזר. הפיתוח הזה מאפשר במקרים רבים לעקוף את הבעיות הללו, ולאפשר הפחתה משמעותית בכאבים באמצעות אנרגיית אור בעוצמה נמוכה אשר חודרת לעומק הרקמות ומעוררת תהליכים אשר מאיצים את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ומעודדים תהליכי ריפוי ושיקום. ומה שהכי חשוב לדעת לגבי טכנולוגיה זו, זה שהטיפול בטכנולוגיית בי-קיור לייזר הוא גם יעיל והוכח מחקרית שוב ושוב במחקרים קליניים כפולי סמיות, וזהו גם טיפול טבעי – ללא כל תופעות לוואי ידועות, ללא התמכרות, ללא נזק מצטבר.

אז מה צריך יותר מאשר טיפול יעיל ובריא?
בנוסף להסברים ולתיאורי הטיפול שמספר עליהם דר' חגי אמיר בראיון זה, ערכנו מחקרים שונים על המכשיר. כל המחקרים שנעשו מוכיחים שוב ושוב יעילות משמעותית גם בתנאי מעבדה וגם בשימוש שוטף לאורך זמן.

מחקר אוניברסיטת ספיאנזה ברומא – מחקר קליני כפול סמיות הראה שטכנולוגיית בי-קיור לייזר משיגה יעילות שדומה ליעילות של תרופות מקובלות בטיפול בכאבי מפרקים.

מחקר אוניברסיטת פארמה, איטליה – מחקר קליני כפול סמיות שמראה יעילות מובהקת של הפחתה של מעל 50% בדרגת הכאב בתוך שבועיים, בטיפול בכאבי מפרקים.

מחקר אוניברסיטת פרם ברוסיה – מחקר קליני כפול סמיות שהראה יעילות משמעותית בריפוי והאצת החלמה תוך הפחתת זיהומים, נפיחות דלקות וכאבים לאחר ניתוח דנטלי.

מחקר ביה"ח סאן פאולו בברזיל – מחקר קליני כפול סמיות שהראה יעילות משמעותית דרמטית בהחלמה איכותית, עם פחות וכאב ופחות דלקות לאחר ניתוח גב.

מחקר מכון גיאוקרטוגרפיה – מחקר בקרב 300 מטופלים המשתמשים בבי-קיור לייזר. התוצאות מראות שביעות רצון רבה בטיפול בכאבים עוצמתיים הופחתה משמעותית של כאבים בלתי נסבלים.

בכל המחקרים צוין כי אין עדות לתופעות לוואי וכן כי הטיפול בטוח. בנוסף, מגמת השיפור נשמרה לאורך זמן גם לאחר ביצוע המחקרים. את המחקרים המלאים ניתן להשיג במשרדינו.
  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: