הידעתם שמעל 80% מהאוכלוסייה יחוו התקף כאבי גב לפחות פעם אחת בחייהם? כאבי גב הם אחד הגורמים השכיחים ביותר לאובדן ימי עבודה, וזה אומר אובדן הכנסות למשק, אבל בעיקר אובדן הכנסה לאיש או לאישה שמוצאים את עצמם מוגבלים בהתקפים שנמשכים מספר ימים עד מספר שבועות.

קובי אלפסי, איש עסקים שמבלה מרבית מימיו בטיסות ברחבי העולם, כולל טיסות ארוכות למזרח הרחוק במסגרת עבודתו בחברה סינית גדולה, מספר על התמודדותו עם כאבי הגב , על האופן שבו הצליח להפטר מהם, בעזרת בי-קיור לייזר.

קובי מספר כיצד הצליח להפטר מהכאב

"שמי קובי, ואני איש עסקים. בעבר, הייתי הולך לישון עם טלפון ליד הכרית, למקרה שייתפס לי הגב בלילה ואצטרך להזעיק עזרה. סבלתי מבלט דיסק, כאבי גב ואף שטיפלתי בעצמי בכל האמצעים הקיימים - פיזיותרפיה, דיקור, כדורים, משחות ומה לא, לקח לי שנתיים לצאת מזה. ואז יום אחד, אחרי רצף ארוך של טיסות, הגעתי הביתה, הגב נתפס וזה חזר בגדול. תוך כדי סבב נוסף של טיפולים בכל האמצעים שציינתי, נתקלתי במודעה של בי-קיור לייזר והחלטתי לנסות".

קובי אלפסי הידעתם?
כאבי גב תחתון הינם הגורם השכיח ביותר של נכות הקשורה לעבודה וסיבה עיקרית להיעדרות מהעבודה. 8 מתוך 10 אנשים בארצות הברית חווים התקף אחד לפחות של כאב בגב התחתון בחייהם, כאשר עיקר השכיחות היא בגילאי 30-50. רוב התפרצויות כאבי הגב התחתון שוככות אחרי כמה ימים, אך אנשים רבים סובלים מכאבי גב כרוניים, העלולים להביא עד למצב של ניתוח בעמוד השדרה – פרוצדורה מורכבת, אשר כרוכה בסיכון רב.

* פריצת דיסק או בלט דיסק Disc herniation - חוליות עמוד השדרה מרופדות ביניהן בדיסק בין-חולייתי – מעין כרית סחוסית גמישה המפרידה בין החוליות. כאשר נפרצת מעטפת הדיסק הבין-חולייתי והנוזל הפנימי חורג החוצה מבין סיבי המעטפת, עלול להיווצר לחץ ישיר על שורש עצב בתעלת עמוד השדרה. פריצת דיסק יכולה להיגרם כתוצאה מטראומה – חבלה, או כתוצאה מבלאי מצטבר.

" מחקר שנעשה ע"י מכון גיאוקרטוגרפיה בקרב לקוחות בי-קיור לייזר העלה כי מעל 60% מהמטופלים מדרגים את בי-קיור לייזר בין שלושת הטיפולים היעילים ביותר לכאב עוצמתי".

לכאבים בגב התחתון מקורות אפשריים רבים: פגיעות עצביות, פציעות בשריר, פציעות ברצועות, גידים ופגיעות בחוליות עמוד השדרה, הנגרמים כתוצאה ממגוון סיבות :

• שחיקה כללית של הגוף.
• עבודה המצריכה ישיבה ממושכת.
• הרמת משאות כבדים או נשיאה בתנוחה של כיפוף האגן במקום כיפוף הברכיים.
• חוסר פעילות גופנית.
• ספורט מהיר כגון: ריצה, אופניים, טניס, כדורסל, כדורגל, העלולים להביא לעומס יתר על מערכת השריר-שלד ובעיקר על חוליות עמוד השדרה והדיסקים ולפגוע בהם.

מהם יתרונות בי-קיור לייזר לטיפול בכאבי גב תחתון, לעומת טיפולים אחרים?

יעילות - הלייזר הרך הוכח קלינית כמסייע בטיפול בכאבי גב תחתון.
ללא תופעות לוואי ידועות, ללא סיכונים – הלייזר הרך הוא בין הטיפולים הבטוחים ביותר הקיימים. הטיפול אינו כרוך בכאב או בחום / קור, או כל אי נוחות גופנית ולשימוש בלייזר הרך לא תועדו כל תופעות לוואי או סיכונים בעוד שתרופות מאופיינות בתופעות לוואי, בחלקן קשות: בחילות, עייפות, עצירות, סכנת התמכרות, עמידות, דיכאון.
נוחות השימוש - הטיפול בבי-קיור לייזר נעשה בקלות רבה על ידי המטופל, במקום ובזמן הנוחים לו, בעוד שלטיפולים האחרים יש לקבוע תור מראש, לפנות מקום מיוחד ביומן ולצאת במיוחד מהבית או מן העבודה.

תוף כמה זמן הרגשת שיפור לאחר השימוש במכשיר?

"רכשתי את המכשיר וכבר תוך שבוע התחלתי להרגיש שיפור. השיפור היה הדרגתי אמנם אבל מאוד מהיר. תוך זמן לא ארוך של כחודשיים החלמתי לחלוטין. זה מדהים כי עכשיו יש לי בסיס להשוואה. בפעם הקודמת לקח לי שנתיים להבריא, ועם בי-קיור לייזר זה לקח רק חודשיים. כאבי גב משפיעים על כל היום שלך. אי אפשר לשבת, אי אפשר לשכב, אי אפשר לעמוד, להיכנס או לצאת מהרכב. היום, כשיש לי את הבי-קיור לייזר אני נהנה מהעבודה ובכלל מהיומיום - בלי מודעות לכאב. אני חי כרגיל. יש סיכוי שכאבי הגב יחזרו מתישהו, אבל בגלל שיש לי את הבי-קיור לייזר, אני לא חושש מהם".

במקרים רבים הכאב המתמשך נוצר כתוצאה מלחץ על סיבי העצב. הלחץ נוצר מנפיחות, בצקות ודלקת סביב האזור הפגוע. בי-קיור לייזר מרחיב את כלי הדם והלימפה ומאפשר סינון וניקוי יעילים מהאזור המודלק והבצקתי, עד שהלחץ על העצב משתחרר. ירידת הלחץ מובילה לירידה ברמת הכאב וכן מאפשרת לכלי הדם והלימפה להזרים לאזור הפגוע את האנרגיה הדרושה להחלמה מהפגיעה.

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: