ואז, באימון ספורט קל-קליל-קלי-קלות לגמרי, בלי שום מאמץ מיוחד אפילו, הביצועים אמנם אותם ביצועים, אבל איזה הד של כאב קורץ אליך מצד הברך, הגב התחתון שורק לך להאט - אבל מי שומע שריקות כשהאזניות באוזניים? ה׳שדון הקטן׳ שיושב על הכתף שלך ולוחש ׳אפשר יותר מהר, אפשר יותר חזק׳ ושמכור לאדרנלין בדיוק כמוך, עושה לך עיסוי מנטלי בכתף - העיקר שהכאב הקטן לא יורגש. העיקר להמשיך.

כאבי ברכיים

כולנו יודעים איך זה מתחיל - כאב קטן, הופך לכאב גדול, הופך לפציעת ספורט. אנחנו גם יודעים איך זה נגמר - כדורים, זריקות, טיפולים כואבים, והשבתה מפעילות. שלא נדע.

חדשות: זה לא חייב להיות ככה!

נכון שהספורט דורש מהגוף שלנו לתת מעצמו 110% אחוז, ואם לא מתאמנים בעצימות גדולה אז לפעמים דווקא האימון האקראי הוא זה שגובה את המחיר, ונכון שכאב ופציעות הם חלק בלתי נפרד מהפעילות הגופנית, אבל סבל ותרופות - ממש לא הכרחי.

ולמה בכל זאת זה קורה?

בדרך כלל כי אנחנו פשוט לא רוצים לשמוע מאף אחד שצריך לעצור. שרק לא יגידו לנו שהגיעה השעה למנוחה, כי אם ייקחו מאיתנו את האימון השבועי או היומי איך נעבור את השבוע? אז אנחנו ממשיכים עם הכאב הקטן, ובמקום לטפל בו מקווים שיעבור, ואיך זה נגמר - כבר אמרנו, בסוף כולם יודעים.

בי קיור לייזר

מה המחקרים מראים?

מחקרים מראים, וגם רופאים רבים כבר ממליצים, שבמקום לחכות לכאבים המשביתים אפשר לטפל בכאבים הקטנים באמצעים לא פולשניים - יש שיכנו אותם אלטנרטיביים, ויש שיגידו אפקטיביים -בשורה התחתונה משנה רק שיגידו שהם עובדים, מוכחים מחקרית ונטולי סיכונים - כי בינינו, מי מבין בדיוק איך עובדת הזריקה שמחזירה אותו לעמוד על הרגליים בזמן לאימון?

אז מה זה לייזר רך?

תכירו - לייזר רך זה לא מרעיש, לא חם, לא קר, לא דוקר, לא בולעים את זה ולא נוסעים לשום מקום לחכות בתור בשביל זה.
השימוש הרפואי המודרני בלייזר רך החל, הלכה למעשה, כאשר רופא הונגרי הצליח לרפא באמצעותו חולים שסבלו מכיבים הנובעים מבעיות בכלי דם ואשר טיפולים אחרים לא הועילו להם. בעשרים השנים האחרונות נמצאת תרפיית הלייזר הרך בשימוש נרחב בארץ ובעולם - בבתי חולים, באוניברסיטאות, במרפאות ובמכונים מובילים, ועדיין, היא אינה נגישה למרבית האוכלוסייה ואינה מאפשרת את הרצף הטיפולי הרצוי לקבלת תוצאות אפקטיביות בזמן קצר.

מהו בי קיור לייזר ספורט?

בי קיור לייזר ספורט הוא מכשיר ביתי, לטיפול עצמי, נוח לאחיזה ולנשיאה שלא עושה דרמות גדולות ופשוט לוקח את הכאבים בקלות. הוא אומץ, ובצדק, ע״י המשלחת האולימפית הישראלית, כי היום מומחים ממליצים לספורטאים לנקוט טיפול מונע באזורים מועדים לפורענות, לטפל בכאבים כשהם עוד קטנים וגם במקרים של כאבים אקוטיים להתחיל מהרך אל הכבד, ולבחור בשיטות טיפול שלא מעמידות את הספורטאי בסיכון, ורק כמוצא אחרון לפנות לטיפול תרופתי.

יכולנו גם לצטט את כל המחקרים שמוכיחים שלייזר רך אכן מפחית ומרפא כאבי גב, כאבי מפרקים, פציעות ספורט רבות ואפילו כוויות - אבל למי יש זמן לקרוא מחקרים כשעוד רגע האימון מתחיל?

מסקנה

אז במקום זה נגיד שאלפי ספורטאים, חובבים ומקצוענים, כבר משתמשים בבי קיור לייזר, חוזרים להתאמן בזמן קצר מאוד, ושהפידבקים שלהם מדהימים. כמה מדהימים? עד כדי כך שתוכלו לפטר את השדון הקטן שלוחש לכם באוזן ומחביא את הכאב, כי עם טיפול כזה לגמרי אפשר לקחת את הכאב בקלות.

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: