המחשבה על טיפול בכאב נשמעת מעיקה. לקבוע תור לבעל מקצוע, להגיע לקליניקה, לקבל חוות דעת ואחריה עוד אחת... סיפור לא פשוט שלעתים קרובות מעודד אנשים לנסות לחיות עם הכאב במקום להיפטר ממנו.

מסתבר שיש דרך אחרת להתמודד, הרבה יותר פשוטה ואחת שגם נושאת תוצאות. אם תשאלו את דליק ווליניץ, בי קיור לייזר ספורט, מהמכשירים המתקדמים בעולם להפחתת כאבים בטכנולוגיית הלייזר הרך, חולל תפנית משמעותית לא רק בחייו, אלא גם בחיי בני משפחתו.

"אני אוהב לרוץ ולעשות ספורט", מספר דליק, שרק לאחרונה חגג את יום הולדתו ה-67, "אני רץ בפארק 100 ק"מ בשבוע. התחביב הזה מביא אתו כאבים שהרבה חובבי ספורט מכירים מקרוב. פתאום הברכיים מתחילות לכאוב, לפעמים תוך כדי ריצה, ויש גם בעיות בגיד אכילס, מרפק טניס, כאבים בגב ועוד".

דליק החל לחשוש. אחרי הכול, כבר שנים רבות שספורט עבורו הוא דרך חיים, דרך שהכאבים החוזרים ונשנים היו עלולים לשבש. לאחר שגילה את בי קיור לייזר ספורט, אחד המכשירים המובילים בעולם להפחתת כאבים בטכנולוגיית הלייזר הרך, הוא הבין שמשהו גדול קרה. "המכשיר הזה פשוט שינה את חיי", הוא מספר, "הבנתי שיש פתרון אמיתי. לא מדובר פה במשהו רגעי שמעביר את הכאב, אלא במכשיר רפואי שמסייע לפתור את הבעיה עצמה". במילים אחרות, המכשיר הנייד, הנטען והקל לשימוש, שבכירי הרופאים בארץ ובעולם ממליצים עליו, לא רק מפחית כאבים – הוא גם מאתר את מקורם ומסייע להפחתה עתידית במינון ובעוצמה.

כשכל המשפחה מתאהבת במכשיר רפואי

מאחר שבי קיור לייזר הוא מכשיר כל כך נוח ((האחיזה בו קלה ונעימה ואפשר לקחת אותו לכל מקום), דליק מספר בחיוך שהוא "נאלץ" לחלוק אותו: "אני אמנם לוקח את המכשיר לאימוני הספורט, אבל בבית בני המשפחה משתמשים בו בכל יום". זה לא מפתיע לאור העובדה שכדי להשתמש בבי קיור לייזר הזה לא צריך לרוץ לקליניקות, לקבוע תורים או בכלל לבזבז זמן. מצמידים אותו לאזור הכואב למשך 8 דקות פעמיים ביום במהלך צפייה בטלוויזיה, קריאת ספר או אפילו בזמן הפסקה מהאימון, כפי שעושה דליק עצמו, ולאחר מספר שימושים מתחילים להרגיש הקלה ולעתים אפילו התפוגגות כללית של הכאב.

בי קיור לייזר ספורט הוא מכשיר בסדרת מכשירי בי קיור לייזר, שנועדו לטיפול בסוגים שונים של פציעות ומחלות. המכשיר הזה משמש בעיקר אנשים שסובלים מכאבים ודלקות ומזרז את החזרה לפעילות ספורטיבית. המכשיר הוא פרי פיתוח ישראלי, והוא אחד המובילים בעולם בטכנולוגיית הלייזר הרך. הוא רפואי, יעיל ובריא לטיפול בבעיות אורתופדיות וכאבים הנובעים מדלקות ופציעות ספורט אקוטיות וכרוניות, ללא תופעות לוואי ידועות.

כלי שימושי למגוון רחב של מצבי כאב

בי קיור לייזר ספורט נמצא בשימוש של ספורטאים חובבניים ומקצועיים, וזוכה להערכה ולהכרה כל כך גדולה, עד שנבחר להיות המכשיר הרשמי לטיפול בפציעות ספורט של הספורטאים האולימפיים בישראל. הבחירה של הוועד האולימפי התבצעה בגיבוי הצוות הרפואי, שמצטרף לרשת נרחבת של רופאים בכירים בארץ ובעולם הממליצים על המכשיר. מחקרים רבים שנערכו בארץ ובעולם אישרו את יעילותו של בי קיור לייזר.

פרופסור דניאל רייס הוא אחד מהאבות המייסדים של ענף האורתופדיה בישראל, והוא מסביר מדוע דליק ומשתמשים רבים במכשיר הבי קיור לייזר עושים את הדבר הנכון: "התוצאות מראות שבי קיור לייזר הוא כלי שימושי למגוון רחב של מצבי כאב, וניתן להשתמש בו כטיפול עיקרי ספציפי או כטיפול משלים. העיקרון הראשון ברפואה הוא 'קודם כל אל תזיק', והמכשיר הזה נטול תופעות לוואי, נטול כאבים ולא גורם נזק".

ואיך דליק מסכם? "אני מאמין במוצר הזה", הוא אומר, "זה פטנט ישראלי שעושה טוב לכל כך הרבה אנשים בארץ ובעולם ואני רוצה להפיץ את הבשורה. הכי חשוב שנהיה בריאים וניהנה מהחיים".

בי קיור לייזר הוא מכשיר המטפל בכאבים בטכנולוגיית הלייזר הרך. הוא קל, נייד, נוח לשימוש ולא מאלץ אתכם לצאת מהבית. המשפחה של דליק התאהבה במוצר, ואם אתם סובלים, הגיע הזמן שגם אתם תחזרו לשגרת חיים ללא כאבים