כמה קשה לטפל בכאבים כרוניים? התשובה נמצאת בגוף השאלה. כשכאב מופיע אנו מחפשים דרכים להתמודד אתו. בפעמים הראשונות עוד יש לנו מוטיבציה, אבל לאחר שהתרופות והטיפולים השונים לא עוזרים, לעתים קרובות אנחנו מוותרים.

 

ככל שאנו מתבגרים ו"גדלים" עם הכאבים, נוצרת התחושה שלמדנו לחיות איתם. על פי הסטטיסטיקות, כ-80 אחוזים מהאוכלוסייה הבוגרת יחוו כאבי גב לפחות פעם אחת בחייהם. לפחות 20 אחוז יחוו כאבי ברכיים, תופעה שנפוצה מאוד בקרב אנשים שעושים ספורט אירובי.

 

אחד מהאנשים הללו הוא דליק ווליניץ. לפני הרבה שנים דליק החליט להנהיג אורח חיים בריא, הכולל בין היתר ריצה בת 40 דקות כמעט בכל יום בשבוע. "אסור לוותר על ספורט", הוא אומר בנחרצות. הבעיה היא שבגילו של דליק, ספורט הוא לא דבר שכל כך קל לעשות ובמהלך האימונים הוא הרגיש לא אחת כאבים חודרניים שהכבידו עליו – עד שגילה את בי קיור לייזר ספורט.

 

 

8 דקות פעמיים ביום – ואתם חוזרים למסלול

 

בי קיור לייזר ספורט הוא מכשיר בסדרת מכשירי בי קיור לייזר, שנועד בעיקר לאנשים שסובלים מכאבים ודלקות ומזרז את החזרה לפעילות ספורטיבית. המכשיר הוא פיתוח ישראלי, מהמובילים בעולם בטכנולוגיית הלייזר הרך. הוא רפואי, יעיל ובריא לטיפול בבעיות אורתופדיות וכאבים הנובעים מדלקות ופציעות ספורט אקוטיות וכרוניות, ללא תופעות לוואי ידועות.

 

בי קיור לייזר ספורט נמצא בשימוש של ספורטאים חובבניים ומקצועיים, וזוכה להערכה ולהכרה כל כך גדולה, שנבחר להיות המכשיר הרשמי לטיפול בפציעות ספורט של הספורטאים האולימפיים בישראל. הבחירה של הוועד האולימפי התבצעה בגיבוי הצוות הרפואי, שמצטרף לרשת נרחבת של רופאים בכירים בארץ ובעולם הממליצים על המכשיר. מחקרים רבים שנערכו בארץ ובעולם גיבו את יעילותו של בי קיור לייזר.

 

דליק משתמש בבי קיור לייזר במשך 8 דקות פעמיים ביום. הוא עושה זאת תוך כדי אימון או אחריו. הוא לוקח אתו את המכשיר הנייד והנטען ומצמיד אותו לאזור הכואב. בתוך זמן קצר הוא יכול לחזור לפעילות מלאה. "זה קל מאוד לשימוש", הוא מעיד, "אחרי כמה טיפולים הכאבים מתפוגגים".

 

 

יעילות מוכחת ושימוש קל ללא תופעות לוואי

 

לבי קיור לייזר ספורט יש יעילות קלינית מוכחת. הטיפול באמצעותו קל ולא פולשני, אין תופעות לוואי כתוצאה מהשימוש בו, הוא יכול לשמש בכל מקום ובכל זמן, מתאים לכל גיל ועשוי גם לצמצם את השימוש בתרופות ואת הצורך במציאת פתרונות אחרים להקלה על הכאב.

 

אם אתם סובלים כבר שנים וחשבתם שניסיתם הכול, כנראה שלא נחשפתם לבי קיור לייזר. אין שום צורך לחיות עם הכאבים ולהעמיד פנים שהכול בסדר. בי קיור לייזר, פיתוח ישראלי מתקדם מהמובילים בעולם, יסייע לכם לחזור לשגרה מהירה, וכל זאת בטיפול ביתי, פשוט ובטוח.