הגיע הזמן לשים סוף לכאב! שנים ארוכות של סבל מכאבי צוואר, פסקו בתוך 3 ימים. זה נשמע כמו קסם, אבל זה לא. מטופלים רבים שמשתמשים בבי-קיור לייזר משתמשים במונחים של הצלה, נס, קוסמות... אבל אין כאן ניסים. הבי-קיור לייזר פשוט עובד. הנה סיפורו של איתן קיזלר, שף חיפאי ידוע ובעל חברת קייטרינג מצליחה. כיצד הוא הצליח להפטר מהכאב?

נתקלת במכשיר בפרסומת?

"כשראיתי את הפרסומת של מיקי ברקוביץ' חשבתי לעצמי שהיחיד שבי-קיור לייזר עזר לו, זה מיקי ברקוביץ'. התעלמתי".

מאילו כאבים סבלת לפני שניסית את המכשיר?

"מגיל צעיר אני סובל מכאבים בצוואר ובנוסף לזה גם נפצעתי בגב בצבא. ניסיתי הכל. מסאז'ים, פיזיותרפיות, משחות, ואפילו עשיתי סדרת טיפולים במרפאת כאב. שום דבר לא עזר לי. אני כל היום במטבח וכאבי הצוואר שלי הרגו אותי. למרות שפקפקתי בו בעבר, החלטתי לנסות את הבי-קיור לייזר, כי לא היה לי מה להפסיד. להפתעתי, תוך זמן קצר הרגשתי הקלה משמעותית בכאבים".

כיצד המכשיר עזר לך?

"החיים שלי השתנו לגמרי. המכשיר עוזר לי להפיג את הכאב ולשמור על שגרה של עבודה כשאני משוחרר מכאבים גם בתנאים קשים של חום ולחץ בעבודה. הייתה לי שגרה קבועה - הייתי מגיע הביתה, מתרחץ, ומתיישב לטפל בעצמי בבי-קיור לייזר. היום אני לא צריך את זה כי יש לי שקט מהכאבים. אני נזקק לו רק מדי פעם, לגב, לצוואר ולכל כאב או פצע שרק צץ. אני לא זז בלעדיו לשום מקום – אשתי מתלוננת שהתחתנתי עם בי-קיור לייזר!"

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: