ניתן למצוא היום ברשת מאות עדויות מרגשות של משתמשי בי-קיור לייזר שפנו לשימוש במכשיר אחרי שלא מצאו פתרון לכאביהם ואמרו נואש מתרופות ומטיפולים פיזיותרפיים ואלטרנטיביים. מטופלי בי-קיור לייזר מעידים כי המכשיר הצליח להפיג כאבים אקוטיים וכרוניים תוך שבועות ואף ימים. זה לא סוד – רבים ממשתמשי המכשיר היו סקפטיים לפני השימוש בו. "מגיל צעיר אני סובל מכאבים בצוואר ובנוסף לזה גם נפצעתי בגב בצבא", מספר השף איתן קיזלר, דמות בולטת בסצנת הקולינריה החיפאית. "ניסיתי הכול - מסאז'ים, פיזיותרפיה, משחות ואפילו עברתי סדרת טיפולים במרפאת כאב. שום דבר לא עזר לי. אני כל היום במטבח וכאבי הצוואר הרגו אותי. למרות שפקפקתי בו, החלטתי לנסות את הבי-קיור לייזר כי לא היה לי מה להפסיד. המכשיר עוזר לי להפיג את הכאב ולשמור על שגרה של עבודה בתנאים קשים של חום ולחץ בעבודה".


האם הבי-קיור לייזר באמת עובד?

מכון המחקר גיאוקרטוגרפיה, המומחה באיסוף ובניתוח מידע, נקרא להשיב על הסוגיה וערך מחקר מקיף בקרב רוכשי בי-קיור לייזר. המחקר בדק את רמת שביעות רצונם של המשתמשים במכשיר ומצא כי רמת שביעות הרצון גבוהה ומתגברת ככל שתקופת השימוש במכשיר עולה. 60% מהלקוחות שהשתמשו במכשיר במשך שנה ומעלה מרוצים מהמכשיר ומיעילותו. הלקוחות נבחרו אקראית מתוך 10,000 לקוחות שרכשו בי-קיור לייזר. התוצאות היו מובהקות סטטיסטית. הכאב העיקרי שבגינו דיווחו המשתמשים על השימוש במכשיר היה כאבי ברכיים (42%) וכאבי גב (38%).


בי קיור לייזר מכשיר לטיפול בכאב

60% מהמשתמשים בבי-קיור לייזר לטיפול בכאבים בלתי נסבלים חווים ירידה משמעותית בדרגת הכאב וחוזרים לחיים נורמלים.

כאשר אדם סובל מכאב כרוני בלתי נסבל, הכאב מנהל אותו. הכאב ימנע ממנו לצאת לטיולים, לנסוע לחו"ל ולרוב הוא יצמצם את יציאותיו מהבית. נתוני המחקר של גיאוקרטוגרפיה מראים כי 60% מהמשתמשים שדיווחו על כאב בלתי נסבל לפני הטיפול (דרגת כאב 10-8), חוו ירידה משמעותית מכאב בלתי נסבל לכאב שהם הגדירו כנסבל (דרגת כאב פחות מ-7). המטופלים עברו למעשה ממצב שבו הכאב מנהל אותם למצב שבו הם מנהלים את הכאב. משתמשי המכשיר העידו כי בעזרת הבי-קיור לייזר הם מסוגלים לבצע היום פעילויות תפקודיות וחברתיות שהם נמנעו מהן בעבר או צמצמו אותן, כמו לצאת לעבודה, לערוך קניות, לטפס במדרגות, לנסוע לטיולים ולחיות חיים טובים ומלאים, גם אם הכאב קיים ברקע. גם תרופות, משחות וכדורים אנטי דלקתיים יכולים לשכך כאבים, אבל אחד היתרונות של בי-קיור לייזר הוא העובדה כי מדובר בטיפול טבעי, לא פולשני, בריא וללא תופעות לוואי ולכן הם משתמשים בו כטיפול ראשוני – 63% מהמטופלים שיש להם בבית בי-קיור לייזר, משתמשים במכשיר מיד כשמתחיל הכאב וכך הם חוסכים מעצמם תרופות לא בריאות, טיפולים יקרים ותורים ארוכים בהמתנה למטפלים ולמכוני כאב.

מחקר חדש הבי קיור לייזר

כיצד זה עובד?

מכשיר הבי-קיור לייזר הוא פיתוח ופטנט ישראלים בתחום טכנולוגיית הלייזר הרך. לא רק שהוא בטוח לשימוש, הוא גם המכשיר הביתי היחיד שנבדק קלינית והוכח מדעית כמפחית כאבי מפרקים. מכשיר הבי-קיור לייזר, המאושר על ידי משרד הבריאות, גורם לשחרור אנדורפינים המשככים כאב, משפר אספקת דם וחמצן לאזור הכואב ומעודד יצור אנזימים הנלחמים בדלקות. התוצאה: הפחתת כאבים ודלקות תוך המרצת מנגנון ההחלמה הטבעי של הגוף.


ומה הרופאים אומרים?

פרופ' דניאל רייס, מבכירי האורתופדים בישראל ומאבותיה המייסדים של הרפואה האורתופדית בארץ אומר כי "כיוון שטיפול זה אינו כרוך בסיבוכים כלשהם, עדיף שהטיפול בתסמינים ייערך באמצעות המכשיר מאשר באמצעות טיפולים, הכוללים תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידיות והזרקה מקומית הקשורים בסיבוכים שכיחים".


בי קיור לייזר יעיל לא רק בשיכוך כאבים, הוא גם מסייע בטיפול בשורש הבעיה.

בניגוד לעבר, הכאב נתפס כיום לא רק כסימפטום אלא כמחלה שיש לטפל בה. בכל הנוגע לכאבים ממקורות אורתופדיים או נוירולוגיים, הפתרונות העיקריים עד היום היו זריקות וכדורים, אך הם כאמור מטפלים בעיקר בסימפטום, היעילות שלהם לעיתים קרובות היא נקודתית ופגה מהר יחסית והם פחות בריאים בשימוש לאורך זמן. מכשיר הבי-קיור לייזר במקרים רבים מספק פתרון לטווח הרחוק, כלומר, מסייע בטיפול בשורש הבעיה ולא רק בהפגת הכאב. בין אם מדובר בדלקות, כאבי גב, צוואר או ברכיים ובין אם בחתכים ובחבלות - המכשיר הרפואי שולח אלומת לייזר רך לתוך עומק הרקמות ומעודד תהליכי ריפוי טבעי של מערכת השרירים והשלד.

מחקרים קליניים נוספים מוכיחים יעילות מובהקת

מחקרים קליניים כפולי סמיות שנערכו באירופה הוכיחו את פעילותו המובהקת של המכשיר הרפואי בי-קיור לייזר בהפחתת כאב.

נתוני מחקר שבוצע באוניברסיטת פארמה באיטליה:הפחתת כאב של 50% מעל שבועיים

תוצאות מחקר הבי קיור לייזר
(Pubmed: The “at-home LLLT” in temporo-mandibular disorders pain control: a pilot study)
  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: