מיקי ברקוביץ' - סיפור הצלחה

השבוע מיקי ברקוביץ' זכה באות הכבוד החשוב ביותר בעולם הכדורסל כאשר נבחר להיכל התהילה של FEBA. יחד עם כוכבים ענקיים כמו שאקיל אוניל, מייקל ג'ורדן, טוני קוקוץ וענקי כדורסל נוספים, ברקוביץ' נאם באולם הטקסים המפואר בג'נבה והביע את התרגשותו ואושרו להצטרף לנבחרת אגדות הכדורסל של FEBA.

מיקי ברקוביץ' הוא סמל להישגים מפוארים, לחיים של בריאות, למקצועיות, להוגנות, לבחירות נכונות. לכן שמחנו כשהוא בחר לטפל בעצמו בטיפול הבריא והיעיל לכאבים במפרקים – בי-קיור לייזר. בי-קיור לייזר הוא מוצר בטכנולוגית לייזר רך מהפכנית, מכשיר ייחודי שהודות לפטנט ישראלי, מנגיש את הלייזר הרך לציבור הרחב באמצעות טיפול ביתי, יעיל ונוח.

כאשר מיקי סבל מכאבים בצוואר וחיפש טיפול יעיל, בריא וללא תופעות לוואי, הוא הגיע לבי-קיור לייזר, ומאז המכשיר מלווה אותו בכל מסעותיו בארץ ובעולם. המכשיר מיועד לאנשים הסובלים מכאבי גב, כאבי ברכיים, צוואר, כתף, לאנשים הסובלים מדלקות בגידים או ברצועות, וגם ממחלות ראומטיות.

מיקי ברקוביץ
יתרונות הלייזר הרך:
• הלייזר הרך פועל על פני העור, ובו-זמנית חודר דרך העור לעומק הרקמות ללא אפקט של חימום וללא פגיעה בעור.
• השימוש הרפואי המודרני בלייזר רך החל, הלכה למעשה, כאשר רופא הונגרי הצליח לרפא באמצעותו חולים שסבלו מכיבים הנובעים מבעיות בכלי דם ואשר טיפולים אחרים לא הועילו להם.
• בעשרים השנים האחרונות נמצאת תרפיית הלייזר הרך בשימוש נרחב בארץ ובעולם - בבתי חולים, באוניברסיטאות, במרפאות ובמכונים מובילים.


מדוע מיקי בחר בבי-קיור לייזר?

בי-קיור לייזר הוכח קלינית כיעיל בטיפול בכאבי מפרקים וזאת ע"פ המחקרים:
• באוניברסיטת פארמה באיטליה נערך מחקר שהוכיח שהבי-קיור לייזר הפחית כאבים במפרק הלסת בלמעלה מ 50% בתוך שבועיים.
• מחקר נוסף ואף רחב יותר שנערך באוניברסיטת ספיאנזה ברומא על 90 מטופלים, הוכיח שיעילותו של הבי קיור לייזר היא מובהקת, וזהה לטיפולים תרופתיים מקובלים לשיכוף כאבים במפרק הלסת.


מיקי ברקוביץ

כיצד מטפלים בעזרת המכשיר בכאבי הצוואר?

מטפלים לאורך החוליות הכואבות ומשני צדי הצוואר. ניתן לטפל גם בנקודת החיבור בין הצוואר לחגורת הכתפיים. במקרים של פציעה או חבלה יש להתחיל בטיפול סמוך ככל שניתן לאירוע הפגיעה, למשך 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום. במקרים של כאב כרוני יש להתחיל במינון של דקה וחצי לכל נקודת טיפול, ולהגביר את המינון בהדרגה ב - 30 שניות בכל יום, עד להגעה לטיפול באורך 6-8 דקות בכל נקודת טיפול, פעמיים ביום.


כיצד הוא מטפל במקור הבעיה?

הוא מפחית את ייצור החומרים מתווכי הדלקת ותסמיני הדלקת - האודם, הנפיחות והכאב, מתמתנים עד כדי נעלמים. לאחר ירידת הפעילות הדלקתית, מתאפשר תהליך ריפוי מואץ של המקום הפגוע, באמצעות כוחו הטבעי של הגוף לרפא את עצמו.


כיצד הוא מעורר את האזור הפגוע לריפוי עצמי?

במקרים רבים הכאב המתמשך נוצר כתוצאה מלחץ על סיבי העצב. הלחץ נוצר מנפיחות, בצקות ודלקת סביב האזור הפגוע. בי-קיור לייזר מרחיב את כלי הדם והלימפה ומאפשר סינון וניקוי יעילים מהאזור המודלק והבצקתי, עד שהלחץ על העצב משתחרר. ירידת הלחץ מובילה לירידה ברמת הכאב וכן מאפשרת לכלי הדם והלימפה להזרים לאזור הפגוע את האנרגיה הדרושה להחלמה מהפגיעה.
ראוי לציין כי יתרונותיו של מכשיר זה הופכים את הטיפול, ליעיל, אפקטיבי המטפל גם בכאב וגם במקור הבעיה. טיפול בבי-קיור לייזר הוא:
• יעיל
• מוכח קלינית
• טיפול‭ ‬טבעי
• בטוח‭ ‬לשימוש‭ ‬ביתי
• ללא‭ ‬תופעות‭ ‬לוואי‭ ‬ידועות
• מתאים לכל‭ ‬בני‭ ‬המשפחה

  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: