נגיף הרפס סימפלקס באזור השפתיים (HSV 1), או בשמו הקצר והמוכר יותר "הרפס", מוכר בוודאי לרובכם. הנגיף מתפרץ ללא התרעה מוקדמת מסיבות שונות כמו שינויים קיצוניים במזג האוויר, יובש, חשיפה ממושכת לשמש, מתח נפשי, מחזור אצל נשים ועוד מגוון ארוך של סיבות. נגיף ההרפס דוגר בקרב 70 אחוז מהאוכלוסייה בישראל ומתפרץ בקרב כ-500 אלף איש.

כל מי שחווה בעבר התפרצות של הרפס מכיר היטב את העקצוץ מבשר הרעות המופיע באזור הפה, שהופך במהרה לשלפוחיות קטנות סביב השפתיים או ליד פתחי הנחיריים. למטרד הפיזי יש להוסיף את הפגיעה במראה ואת הסטיגמה שיצאה למחלה, שבעקבותיה מגיעה גם תחושת מבוכה. ההחלמה הטבעית אורכת מספר שבועות וטיפול תרופתי עשוי, אמנם, לקצר את התקופה, אך כדי שזה יקרה צריך לתפוס את ההתפרצות בזמן, ומרבית האנשים לא מצליחים לעשות זאת.

החומרים החיסוניים מופרשים – הווירוס נסוג

דרך יעילה ביותר לטפל בהרפס ולזרז את ההחלמה גם לאחר התפרצותה היא שימוש בבי קיור לייזר. בי קיור לייזר היא החברה המובילה בעולם בטכנולוגיית הלייזר הרך לשימוש ביתי. המכשירים של בי קיור לייזר קלים, ניידים ונוחים לשימוש, ונותנים פתרון למגוון גדול של פציעות ומחלות. מכשיר הבי קיור לייזר מסייע גם כנגד תופעות דרמטולוגיות כמו אקנה, מסייע בטשטוש צלקות ופועל נגד הרפס. כדי להבין כיצד זה קורה, יש להסביר תחילה על ההשלכות של התפרצות הנגיף.

כשהרפס מתפרץ, תאי הגוף נמצאים במצב של לחץ ורמת האנרגיה בתא יורדת. בנוסף, הנגיף מעכב את ייצור החלבונים הדלקתיים, שמהווים חלק חשוב במלחמתה של מערכת החיסון בו. פגיעה זו בייצור החלבונים מאפשרת לווירוס להתפשט ולפצע לגדול.

טיפול באמצעות לייזר רך יכול לעזור בהפחתת החומרה של הפצע, במשך זמן ההחלמה ובכאבים הנלווים. הלייזר הרך גורם להעלאת רמת ה-ATP, שהוא "נשא האנרגיה" בתוך תאי הגוף, מעודד הפרשת חומרים חיסוניים המסייעים לגוף להילחם בווירוס ומגביר שחרור אנדרופינים המורידים את רמת הכאב. בנוסף, מחקר שנעשה באיטליה הראה שלייזר רך מגביל את התפשטות הווירוס בין התאים בעור.

הרפס - בי-קיור לייזר

"המכשיר עזר לי לצבור הרבה ביטחון"

השימוש בבי קיור לייזר נגד הרפס פשוט. יש לקרב את המכשיר לאזור הפגוע (ללא צורך במגע פיזי) ארבע פעמים ביום במשך 6 דקות. הפעולה הזאת מסייעת במהרה בהפחתת הכאבים והנפיחות, מסייעת בזירוז ההחלמה ומאפשרת היעלמות מהירה יותר של הנגע, הריפוי וההגלדה.

"על בי קיור לייזר קיבלתי המלצה מחברה", מספרת סיגל, שסובלת באופן קבוע מהרפס סימפלקס 1, "תמיד השתמשתי במשחות, אבל אני אף פעם לא מצליחה לתפוס את זה בזמן. כשהשתמשתי בבי קיור הרגשתי הקלה עצומה כבר למחרת והתפרצות הווירוס נבלמה. בסוף היום הפצע התייבש והתחיל להגליד. אני לא צריכה להסביר כמה זה מביך לאישה להסתובב עם הפצע הזה על הפנים ואני שמחה שבי קיור לייזר פתר לי את הבעיה".

י. התוודע לבי קיור לייזר במקרה, דרך קרובי משפחה שהמכשיר היה ברשותם. "כשהבנתי שזה יכול לעזור נגד הרפס התחלתי להשתמש והרגשתי שיפור מהיר. זה לא רק סייע לי להתרפא, אלא גם עזר לי לצבור ביטחון לקראת ההתפרצויות הבאות".

ד"ר אדוארד דבורקין הוא מומחה למחלות אף אוזן גרון ורפואה אוריקולארית (אבחון וטיפול דרך אפרכסת האוזן) ומבכירי הרופאים העוסקים באקופונקטורה בישראל. "כמי שמטפל כבר שנים רבות בלייזר רך, מצאתי כי בי קיור לייזר הוא מכשיר יעיל ואלגנטי שיכול לטפל בבעיות רבות באזור הפה והלסת", הוא מעיד, "מעולם לא נתקלתי במטופלים שחוו תופעות לוואי כתוצאה משימוש במכשיר. אני רוצה לציין כי התוצאות היו מרשימות בריפוי סוגים רבים של פציעות ומחלות".

בי-קיור לייזר, החברה המובילה בעולם בטכנולוגיית הלייזר הרך הביתי, מציעה טיפול חדש וביתי בהרפס, ומאפשרת למטופל לטפל בעצמו בכל מקום שנוח לו, ביעילות ובמהירות.  אם את או אתה מעוניינים לשמוע עוד פרטים השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות!