בתחילת השנה, הכריז נשיא ארה"ב טראמפ על ההתמכרות למשככי כאבים כמגיפה לאומית, לאחר ש-33 אלף אמריקאים מתו ב-2015 משימוש באופיואידים - משככי כאבים רבי-עוצמה שנצרכים במדינה בכמויות חריגות. בעקבות נתונים מזעזעים אלו, הנשיא האמריקאי הכריז על מלחמה בחברות התרופות שמפיצות את התרופות האלו, ופתח במהלך לצמצום הצריכה שלהן. וגם אצלנו בישראל - דווח לאחרונה על מאות אלפי ישראלים שהתמכרו למשככי כאבים, וסובלים מהתופעות הקשות הנלוות לכך.

משככי כאבים

מה הופך את משככי הכאבים למסוכנים?

כאשר אנחנו סובלים מכאבים בגוף, באופן טבעי נפנה לחיפוש מזור אפקטיבי ומיידי - שישים סוף מהיר לסבל. פתרון זה יופיע במקרים רבים בדמות ארון התרופות, על משככי הכאבים הזמינים שבו. בקבוצת משככי הכאבים האופיאטיים - תרופות שדומות מבחינה כימית ופרמקולוגית למורפיום ולהרואין, נכללות תרופות כמו בופרנורפין, פנטניל, אוקסיקודון ועוד, המסייעות לסובלים מכאבים עזים כמו אנשים שעברו תאונה או ניתוח, ובחלק מהמקרים גם לחולים הסובלים מכאב כרוני.

נטילה של משככי כאבים, לרוב תסייע באופן זמני להקל על הכאבים, אבל יחד עם זאת, היא עלולה גם לגרור תופעות פחות נעימות, לרבות הגדלה הדרגתית של המינונים, שסופה בהתמכרות קשה, המלווה בתסמינים מדאיגים. בחלק גדול מהמקרים, גופו של המטופל יתרגל ו"יתחסן" לתרופה, ואף יאבד את היכולת להתגבר בעצמו על כאבים. מחקרים מראים שבין 15 ל־20 אחוז מנוטלי משככי הכאבים הללו - יתמכרו אליהם.


האם גם אתם מכורים למשככי כאבים?

ההתמכרות למשככי הכאבים יכולה להתבטא במגוון תופעות, בין אם פסיכולוגיות ובין אם גופניות. הנה כמה סימנים שיסייעו לכם לגלות האם אתם, או מישהו מהקרובים לכם - מכור למשככי הכאבים:

 1.ביקורים תכופים אצל רופאים שונים:
המטופל יבקר פעמים רבות אצל רופא המשפחה, אצל האורטופד, הנירולוג ועוד, ויבקש מכל אחד מהם לספק מרשם, ואף  להגדיל את המינונים, ובהמשך אף ייטול מינונים גבוהים יותר ממה שנרשם לו.

2.עיסוק אובססיבי בתרופות:
המטופל כל הזמן עסוק בשאלות כמו - האם יש לו מספיק,  האם יישאר לו לסוף השבוע וכו', והוא יחווה קושי להתרחק מהבית בלי לקחת בחשבון את עניין התרופות והמרשמים, מה שיביא בסופו של דבר להצטמצמות של חופש הפעולה הבסיסי.

3.תנודות במצב הרוח:
בהתאם להימצאות התרופה או לחוסר בה: התפרצויות זעם, עצבנות וכדומה.

4.פגיעה בתפקוד יום יומי:
קושי להתמיד בעבודה או לימודים, ירידה במוטיבציה להגיע להישגים.

5.תלונות מרובות על כאב:
תלונות אלו ייראו לעיתים כאילו נועדו להצדיק לקיחת תרופות והעלאת מינונים. לרוב קיים קושי לראות את התלות בתרופות ומצד שני - קיים צורך להגן על ההתנהגות של הנטילה ולהסביר אותה.

החדשות הטובות: יש אלטרנטיבה טבעית שמנצחת את הכאב אצלכם בבית - שוב ושוב

אם גם אתם חוששים מהנזקים הטמונים בנטילה יומיומית של משככי הכאבים, ומהצד השני - ספקנים לגבי יעילותו של כל מענה אחר הקיים בשוק, יש מכשיר שכדאי שתכירו. מדובר בפיתוח כחול לבן, ששמו כבר הולך לפניו ברחבי העולם. טכנולוגיה מתקדמת, שעד לא מזמן שימשה רופאים בלבד, מגיעה היום לשימוש ביתי רב פעמי, שיוכל לשים סוף לכאב באופן טבעי, ללא כימיקלים או שימוש בחומרים נלווים כלשהם, וללא תופעות לוואי.

פטנט עולמי -גאווה ישראלית!

מדובר במכשיר הבי קיור לייזר, המבוסס על טכנולוגיית הלייזר הרך, החודרת לעומק הרקמות, מעוררת את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ומשחררת אנדורפינים המסייעים לשיכוך הכאב.

בדקנו - חקרנו - זה עובד!

מכשיר הבי-קיור לייזר יעיל ונושא תוצאות! עשרות מחקרים רפואיים שנערכו בקרב משתמשי מכשיר הבי-קיור לייזר הוכיחו את יעילותו והשפעתו לאורך זמן. חשוב לציין כי כ-30% מהמטופלים אשר סבלו כאבי תופת בלי נסבלים - חוו הקלה בכאב, ועברו ממצב של "כאב בלתי נסבל" למצב של "חיים נסבלים".


באילו כאבים מטפל המכשיר החדשני? 

מכשיר הבי קיור לייזר, שזכה לאישור רפואי במדינות רבות בעולם, מציע טיפול נרחב ומקיף למגוון רחב של בעיות גופניות שונות: החל מכאבי גב, כאבי מפרקים וכאבי ברכיים - ועד דלקות, כוויות, צלקות, פצעי סוכרת ופצעים קשי ריפוי. המכשיר קל משקל ונוח מאוד לשימוש ביתי. הטיפול במכשיר אורך שמונה דקות בלבד, פעמיים ביום - אצלכם בבית על הספה או המיטה. כאשר הכאבים מציקים לכם, פשוט מצמידים את המכשיר לאזור הכאב למשך כמה דקות. המכשיר מגיע אליכם עם תושבת מתכווננת שמאפשרת קבלת טיפול ללא מגע יד, ובשיא הנוחיות.

לסיכום, לאחר שהשימוש במשככי כאבים כפי שאנו מכירים אותם - כבר סומן כמגיפה בעולם המערבי, וגורם למותם של עשרות אלפי אנשים, אין צורך להמשיך לקחת את הסיכון. קיים היום טיפול טבעי, שאינו עושה שימוש בחומרים מפוקפקים שעלולים להזיק לבריאות, והוא נטול תופעות לוואי - הטיפול המכשיר הבי קיור לייזר פשוט שם בטבעיות סוף לכאב - ושלא כמו משככי הכאבים הכימיים, הוא אינו מייצר בעיה אחרת בגופכם. ברחבי העולם כבר התקדמו לטיפול החדשני, שמאפשר לחזור לשגרה ולחיים בריאים ושמחים.

די למשככי הכאבים! בואו להכיר את הטיפול שמנצח את הכאב בטבעיות
השאירו פרטים ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר