תוכן שיווקי| האמור אינו מחליף טיפול תרופתי ככל שזה הומלץ על ידי הרופא 
מחלת הסוכרת הינה מחלה כרונית שלצערנו הופכת שכיחה יותר ויותר. לפני נתוני משרד הבריאות, בישראל ישנם מעל 400,000 חולי סוכרת, כרבע מתוכם צפויים לפתח פצע סוכרתי ושיעור דומה מהם סובלים מכאבים הקשורים לפגיעה במערכת העצבית.

 

התופעות הקשות מהן סובלים חולי הסוכרת:פצעים סוכרתיים וכאבים נוירופתיים

אחת התופעות המזוהות ביותר עם מחלת הסוכרת היא הפצעים הסוכרתיים. הסיכון של סוכרתי לפתח פצע קשה ריפוי במהלך החיים נאמד ב-15% עד 25%, כשרבע מהפצעים עלולים שלא להחלים, להסתבך ולהוביל לקטיעה כלשהי. הסיבה העיקרית לקטיעת גפיים בעולם המערבי היא סוכרת, ובכל 30 שניות מתבצעת בעולם קטיעת גפה על רקע סוכרת. אצל חולי סוכרת רבים מכה קטנה בכף הרגל, בהיעדר טיפול הולם יכולה להתפתח לפגיעה רחבה ועמוקה בשכבות העור העליונות, ולהגיע עד לקטיעת גפה ואף לסכנת חיים.

סיבוך נוסף ושכיח בקרב מטופלים סוכרתיים הוא הכאב הנוירופתי. כאבים נוירופתיים נגרמים כתוצאה מפגיעה עצבית, ומתבטאים בתחושת בעירה, נימול, הירדמות או דקירות. בדרך כלל זהו כאב כרוני שפוגע באיכות החיים באופן משמעותי.

הכירו את הטכנולוגיה החדשנית שכל חולה סוכרתי צריך בבית

אם אתם סובלים מאחת משתי התופעות הנ"ל, כדאי להכיר את בי-קיור לייזר פרו, פיתוח ישראלי פורץ דרך המשנה את עולם הטיפול בפצעים הסוכרתייםובכאבים הנוירופתיים. מכשיר הבי קיור לייזר פרו מבוסס על פטנט אלקטרו אופטי, בתחום טכנולוגיית הלייזר הרך, והוא הוכח כתורם משמעותי ביותר להאצת תהליכי ריפוי של פצעים (כטיפול משלים):
  • מגביר את רמת ה ATP
  • מגביר את זרימת הדם לפצע וכן את ייצור הקולגן והאלסטין הדרושים לשיקום הרקמות הפגועות
  • מעודד עירור של תאי המקרופאג'
  • מגדיל את מספר תאי ה Mast המסייעים בהחלמת פצעים
  • מאיץ את ייצור תאי הקרטינוציטים מהם מורכב האפידרמיס

איך מכשיר הבי קיור יעזור לכם להתמודד עם הסיבוכים של מחלת הסוכרת?

טיפול בפצע הסוכרתי – כאמור, פצע קטן וזניח לכאורה, אצל חולי סוכרת עלול להזדהם ולהפוך לבעיה אקוטית, ובמקרים מסוימים אפילו לסכן חיים. מכשיר הבי-קיור לייזר פרו יעיל הן להאצת החלמה של פצעים קלים שהחלמתם איטית והן לטיפול בפצעים חמורים. אם שטח הפצע גדול יותר משטח אלומת הלייזר, יש לחזור על התהליך מספר פעמים עד כיסוי כל שטח הפצע. חשוב לציין שהטיפול ב בי קיור לייזר ניתן בנוסף לטיפול הסטנדרטי שניתן ולא מחליף אותו.

הקלה בכאבים נוירופתיים- המכשיר המהפכני מסייע אף לכאבים הנוירופתיים המציקים, ללא שימוש בתכשירים או בכימיקלים כלשהם. טכנולוגיית הלייזר הרך גורמת להפחתת הכאב, וכל זה קורה מהכורסה בבית, באופן טבעי ובריא, ללא שימוש בתכשירים וחומרים כימיים פולשניים. הטיפול המומלץ מתבצע פעמיים ביום, למשך 8 דקות בכל פעם, ויכול להתבצע מכל מקום – שכן המכשיר הוא קל, נייד וידידותי למשתמש.

המחקרים מוכיחים- מחקר פצעים סוכרתיים בבית החולים הדסה מציג תוצאות מובהקות

מחקר שנערך כאן בישראל בבית החולים הדסה על פצעים סוכרתיים בשימוש במכשיר הבי קיור לייזר הציג תוצאות חד משמעיות. המחקר בוצע על 19 פציינטים – 10 קיבלו טיפול בלייזר פעיל, 9 לייזר דמה. כל הפציינטים קיבלו חבישה סטנדרטית בנוסף לטיפול בלייזר. תוצאות המחקר הראו 85% סגירה ממוצעת של הפצע בקבוצת הלייזר הפעיל לעומת 16% בקבוצת הלייזר הדמה. בנוסף, ל 7 פציינטים מתוך 10 בקבוצת הלייזר הפעיל הפצע נסגר במעל 90 אחוז בשלושה חודשים לעומת ל 1 מתוך 9 פציינטים בלייזר הדמה. תוצאות אלו מראות באופן מובהק את יכולותיו של הלייזר הרך בעזרה לחולי סוכרת.

לסיכום, אם אתם חולים בסוכרת או מקורבים לאדם המטופל בסוכרת, חשוב ביותר לפנות אלינו ולקבל ייעוץ והדרכה מלאים על איך הבי-קיור לייזר פרו יכול לסייע לכם בהתמודדות היומיומית עם מחלה קשה זו וסיבוכיה.
  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: