אם אי פעם סבלתם, או שאתם סובלים כיום, מכאבים כרוניים כתוצאה ממחלות או פציעות או לחילופין, מפצעים ודלקות אתם כנראה מודעים לאבסורד שיוצר הטיפול בכאב. בעוד שלכאב אין סבלנות והוא תוקף בכל הכוח, מי שסובל צריך גם צריך להתאזר בסבלנות ולהמתין ימים, שבועות ואף חודשים בין טיפול אחד במרפאת כאב למשנהו. לא משנה כמה חמור הכאב, לא משנה כמה הוא משבש את החיים.


מכשיר שמטפל בכאב

בינתיים – הכאב מחמיר, התסכול גובר, חוסר התפקוד גורם לחוסר אונים, ועדיין הפתרון היחיד הוא לנסוע למרפאות כאב או לאורתופדים בשביל טיפול קצר, עד לפעם הבאה, שיכולה להיות גם בעוד 3 חודשים. בין לבין צריך לקבוע תור, להמציא אישורים, להוציא כסף על נסיעות ולסבול בכל נסיעה כזאת.

מה, לא קיים משהו שיכול להקל על החיים של אנשים שכל כך סובלים? הרי הטכנולוגיה קיימת!

נכון, היא קיימת. קוראים לה טכנולוגיית לייזר רך וזו אותה טכנולוגיה שנעשה בה שימוש במרפאות הכאב המובילות בישראל וברחבי העולם. רק שהיום יש לכם אפשרות לעשות שימוש בטכנולוגיה הזאת בבית שלכם מבלי לצאת מהמיטה או לקום מהספה. הכירו את מכשיר בי-קיור לייזר ואת המחקר שהוכיח מעבר לכל ספק – זהו מכשיר הלייזר הרך שתוצאותיו הן היעילות ביותר בטיפול בכאבים כרוניים.

למעשה, יעילותו של המכשיר כל כך גבוהה, שהוא מוצע גם לחודשיים ניסיון ללא התחייבות* - ועל כך בהמשך.

המחקר שעשה בית ספר למחקרים רפואיים

בעוד שטכנולוגיית הלייזר הרך מוכרת ברחבי העולם כיעילה מאוד בטיפול בכאב, מעולם לא נעשה מחקר מקיף וכולל על מכשירי לייזר רך לשימוש ביתי ועל היעילות שלהם בטיפול בסובלים מפציעות ומכאבים כרוניים. אלה הם מכשירים המצריכים טיפול קבוע ושיטתי מדי יום או מספר פעמים בשבוע, אך מכיוון שהם מכשירים ביתיים, ניתן לבצע את הטיפול במקום הכי נוח לכם, בלי מאמץ מיותר.


מחקר שבוצע במהלך שנת 2017 איגד את כל המחקרים הרפואיים שנעשו על מכשירי לייזר רך ביתיים ובחן בקפדנות את התוצאות שלהם, כדי להגיע למסקנות חד משמעיות. המחקרים בוצעו על 464 אנשים בסך-הכול, מתוכם 29% (136 אנשים) טופלו בבי-קיור לייזר.

תוצאות המחקר ותהליכיו פורסמו במגזין היוקרתי Photomedicine and Laser Surgery במסגרת המאמר Therapeutic Efficacy of Home-Use Photobiomodulation Devices: A Systematic Literature Review.

מסקנות המחקר הינן:

  1. בעוד יש מאות מכשירי לייזר רך לשימוש ביתי, אחדים בלבד נבדקו מחקרית וקיבלו אישור רפואי מטעם ה-FDA (מנהל התרופות והמזון האמריקאי) כדי שמטופלים יעשו בהם שימוש רפואי.
  2. היעילות של מכשירי לייזר רך בטיפול קבוע שווה ליעילות של משככי כאבים – רק ללא תופעות הלוואי של משככי כאבים.
  3. מתוך המכשירים הרפואיים הבודדים שעמדו בקריטריונים המחמירים של המחקר, המכשיר שהראה את התוצאות החיוביות ביותר היה מכשיר הבי-קיור לייזר, שנועד לטפל בכאבים כרוניים, דלקות שונות, פצעי סוכרת, פצעי הרפס, דלקות חניכיים ועוד.
  4. מחקרים מתוך 14 המחקרים הרפואיים שנכנסו למחקר המקיף, עסקו בבי-קיור לייזר, בתוצאות פורצות הדרך שלו ובהשפעתו החיוביות על חיי המטופלים, כך שהידע הנוכחי על היעילות של טכנולוגיית הלייזר הרך כיום, מסתמכת בחלק משמעותי על מכשיר הבי-קיור לייזר.

בי קיור לייזר מוכח מחקרית

ממנהל המחלקה בבית החולים ועד למטופל – כולם יודעים שיש טכנולוגיה מוכחת לטיפול בכאב

מי שפעל במשך השנים לנצל את טכנולוגיית הלייזר הרך לשימוש ביתי היו בכלל רופאים מומחים במרפאות כאב שראו את הסבל של המטופלים שלהם ורצו להקל משמעותית על חייהם! אחרי שנות מחקרים רבות הטכנולוגיה פותחה ושוכללה כך שניתן כיום לעשות בה שימוש ביתי בטוח וקל, ולטפל בכאבים.

שיטת הטיפול פשוטה להפליא: טיפול יומיומי במכשיר לייזר רך מעוררת את הפעילות התאית בחלק הפצוע או הדלקתי, מעודדת וממריצה את מנגנוני הטיפול הטבעיים של הגוף. כתוצאה מכך מתחזקת התקשורת הבין-תאית ומחזור הדם עובד בצורה טובה יותר, כך שהאזור הבעייתי עובר "טיהור" מהחומרים הדלקתיים, תוך המרצת מנגנון ההחלמה הטבעי של הגוף.

איך מטפלים? אם אתם מטופלים במכשיר הבי-קיור לייזר, כל שעליכם לעשות הוא להפעיל את המכשיר ולהצמיד אותו לאזור הבעייתי במשך מספר דקות, פעמיים ביום. את השינוי תוכלו להרגיש תוך זמן קצר, בהתאם לחומרת הכאב והדלקת. ללא תופעות לוואי, מבלי לצאת מהבית, מבלי לחכות בתור ומבלי להמתין לטיפול. זה עד כדי כך פשוט! למעשה, הטיפול הביתי בבי קיור לייזר כל כך יעיל ומקל על חייהם של אנשים, שהוא מוצע לחודשיים ניסיון* כדי שתוכלו להרגיש את ההבדל בעצמכם.

לשיחה עם נציג מייעץ והזמנת המכשיר לתקופת ניסיון של חודשיים, בכפוף לתקנון השאירו את פרטיכם >>

חייגו: 03-5114385 או השאירו פרטים:

  
  • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: