חשוב שהטיפול יהיה בעוצמה שיכולה להשיג יעילות טיפולית משמעותית

יש היום כל מיני מוצרים בשוק שטוענים שהם לייזר רך, או אינפרא אדום, או חשמל... בדקו לפני שאתם משקיעים – מה העוצמה של המכשיר? – שימו לב שמידת היעילות קשורה קשר הדוק לעוצמתו. איך הנתונים הטכניים שלו עומדים מול מכשירים רפואיים אחרים? תוך כמה זמן ניתן להשיג תוצאות? במכשירי לייזר למשל, עוצמת הלייזר ואורך הגל מאוד משמעותיים ליעילות הטיפול. ישנם בישראל מכשירים בעוצמה מינורית שלא ראינו עדיין מחקרים שהוכיחו שיש להם יעילות טיפולית כלשהי, וישנם מכשירים שהצליחו לשלב עוצמה גבוהה של 250 מיליוואט תוך שמירה על בטיחות הטיפול ובעיקר – יעילות הטיפול היא הרבה יותר גבוהה, שגם הוכחה מחקרית.

האם המכשיר עצמו נבדק מחקרית?

אתם לא רוצים להשקיע כסף או זמן במכשירים שלא נבדקו מחקרית. האם המכשיר עצמו נבדק מחקרית (לא הטכנולוגיה, אלא ממש מחקר שבוצע על המכשיר עצמו) בבתי חולים ובאוניברסיטאות מובילים ואובייקטיביים, שניתן לסמוך על תוצאותיהם כטיפול יעיל לכאבים שלכם? כאבי גב וכאבי ברכיים אלו בעיות מאוד נפוצות וקשות לטיפול. מטופלים רבים מספרים על דרך החתחתים הארוכה שהם עושים עד שהם מגיעים לטיפול היעיל והבריא שנתן פתרון והצליח להחזיר אותם לתפקוד יומיומי רגיל. טיפולים לא יעילים ולא מתאימים גורמים למטופלים לחוות התמשכות של הכאבים, הפסד כספי, אובדן ימי עבודה, רגעים של ייאוש והתחושה המוכרת הזו של "שום דבר כבר לא יעזור". וככלל, עדיף לבחור טיפול יעיל יותר ולא להסתפק ביעילות מינורית ולא מוכחת. כשכואב לכם - חבל על כל יום. בחרו היטב את המכשיר שיעילותו היא הגבוהה ביותר ושיכול להציג את ההוכחות המהימנות ביותר ליעילותו.


חשוב שהטיפול יהיה בטוח ולא יזיק לבריאותכם.

שימו לב שישנם טיפולים אשר גורמים לנזקים בריאותיים. בדקו - האם הטיפול המוצע לכם כרוך בתופעות לוואי או בנזק מצטבר? האם ישנה הגבלת מינונים? מגנטים למשל אסורים לשימוש לחולי לב. חפשו את הטיפולים שהם: ** בריאים ** ללא סיכונים ** לא פולשניים * ושיעילותם הוכחה.

בדקנו איך בי-קיור לייזר עומד בכל הפרמטרים שציינו כאן:

 • באמצעות עוצמה של 250 מיליוואט ואורך גל של 808 ננומטר, יחד עם הפטנט העולמי האלקטרו אופטי שמאפשר אלומה קוהרנטית על פני כל שטח הטיפול, הבי-קיור לייזר השיג יעילות מקסימלית. אין בישראל ובעולם מכשירים ביתיים נוספים שדומים לבי-קיור לייזר בעוצמה, בפטנט ובמאפיינים הטכנולוגיים, ולפיכך ביעילותם, ולכן רק לבי-קיור לייזר תוצאות טיפוליות כל כך גבוהות, כפי שהוכח במספר גדול של מחקרים, תוצאות שאין להן תקדים.
 • יעילות בי-קיור לייזר לטיפול בכאבי מפרקים ובשיקום רקמות הוכחה קלינית במחקרים כפולי סמיות ובלתי תלויים שנערכו על המכשיר עצמו בשתי אוניברסיטאות באיטליה ובאוניברסיטה ברוסיה.
 • כמו כן יעילות הבי-קיור לייזר הוכחה במחקר מקיף בקרב 300 לקוחות (בבחירה אקראית מבין עשרות אלפים שרכשו את המכשיר בשנה האחרונה). המחקר הראה שהבי-קיור לייזר הוא טיפול יעיל ביותר לכאב עוצמתי והמטופלים דירגו אותו בין 3 הטיפולים היעילים ביותר לכאבים עוצמתיים. נתון מחקרי נוסף חשוב ומעניין – 60% מהמטופלים בבי-קיור לייזר שחוו כאב בלתי נסבל – זכו בעקבות הטיפול לירידה משמעותית בדרגת הכאב שירד לדרגת "כאב נסבל".
 • הסטנד המתכוונן הייחודי של בי-קיור לייזר, המאפשר טיפול בידיים חופשיות, הגביר עוד יותר גם את נוחות הטיפול וגם את יעילותו.
 • טיפול בכאב

בחרו במכשיר היעיל ביותר לטיפול בכאבים ושמסוגל לטפל גם במקור הבעיה

 • בי-קיור לייזר הוא המכשיר מהטובים בעולם בטכנולוגיית הלייזר הרך, ותוצאות מחקריו הדהימו את עולם הרפואה בשנים האחרונות.
 • בי-קיור לייזר מציע טיפול טבעי, בריא, ללא תופעות לוואי וללא נזק מצטבר. אין הגבלת שימוש, אין הגבלת מינון.
 • כל אחד יכול להשתמש בבי-קיור לייזר בבטחה. אם זה בבית, במשרד, או בנסיעה, אם תוך כדי עבודה על מחשב, בזמן מנוחה מול הטלוויזיה, בשכיבה במיטה

  או במהלך טיסה, הבי-קיור לייזר תמיד זמין ונגיש לטיפול מידי ולהקלה.

אז לסיכום – הכנו עבורכם צ'ק ליסט-שאלות לבחירת המכשיר הרפואי שכדאי לרכוש:

 1. האם המכשיר עצמו נבדק במחקרים קליניים? מה היו התוצאות?
 2. מה עוצמת המכשיר?מהי הטכנולוגיה? מהם יתרונותיה?
 3. האם המכשיר מציע יעילות מירבית?מהי מידת יעילותו, כמה מחקרים רפואיים תומכים בטענת היעילות?
 4. האם יש תמיכה גם בסקר מישתמשים שבדק מה קורה בבית לאחר הרכישה? באיזו מידה משתמשים באופן קבוע במכשיר לאחר שנה ויותר, ומהי מידת שביעות הרצון מהמכשיר?
 5. האם המכשיר מציע נוחות שימוש מירבית?
 6. לאילו התוויות המכשיר הספציפי מאושר ע"י משרד הבריאות?

נכון, זה לא פשוט לבחור, נשמח לסייע לכם, השאירו פרטיכם בטופס ונציגינו יחזרו אליכם עם הפתרון היעיל והבריא לכאבי גב, כאבי ברכיים, דלקות ופצעים.

 • השאירו פרטים לשיחות ייעוץ חינם: